Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

PPP - kat.2

Znamy laureatów kat. 2 ...

Dzisiaj odbył się Finał Regionalny XLIX Konkursu Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne” w kategorii 2, tj. dzieci w wieku 10-12 lat.

Komisja Konkursowa w składzie: Brygida Bińczyk - Biblioteka Publiczna w Miastku, Bernadeta Zwolska - Biblioteka Pedagogiczna w Miastku i Zbigniew Biliński - MGOK Miastko, postanowiła nagrodzić następujące osoby:

1 miejsce Dawidowi Lemańczykowi za wykonanie wiersza Danuty Wawiłow "Na wystawie"

2 miejsce Agacie Wantoch Rekowskiej za wykonanie wiersza Wandy Chtomskiej "Łyżka"

3 miejsce Zuzannie Napieraj za wykonanie wiersza Wandy Chotomskiej "Preludium deszczowe"

oraz przyznać trzy równorzędne wyróżnienia dla: Szymona Łąckiego za wykonanie wiersza Marii Terlikowskiej "Straszny sen", Macieja Milewskiego za wykonanie wiersza Marii Konopnickiej "Ojczyzna" i Amelii Wrońskiej za wykonanie wiersza Juliana Tuwima "Grzyby"

_______________________________________________________________

Uczestnicy Finału Regionalnego XLIX Konkursu Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne” Miastko 2018

Kat. 2 - 5 czerwca 2018 g.10:00 Świetlica MGOK Miastko ul. Bolesława Chrobrego 6b

1. Bielicki Mateusz - Julian Tuwim "Ptasie plotki"

2. Błaszkowska Michalina - Marcin Brykczyński "Na papierze"

3. Czarnecka Amelia - Dorota Gellner "Przyjaciele"

4. Ćwiklińska Oliwia - Władysław Broniewski "Szczęście"

5. Druszcz Paulina - Dorota Gellner "Bosa osa"

6. Garus Joanna - Kalina Jeżykowska "Karuzela"

7. Jaumin Maja - Agnieszka Frączek "Dzień niegrzeczności”

8. Kobiella Maja - Danuta Wawiłow "Daktyle"

9. Kołek Ewelina - Ludwik Jerzy Kern "Dialog"

10. Lemańczyk Dawid - Danuta Wawiłow "Na wystawie"

11. Łącki Szymon - Maria Terlikowska "Straszny sen"

12. Matea Roksana - Maria Konopnicka "Sposób na laleczkę"

13. Milewski Maciej - Maria Konopnicka "Ojczyzna"

14. Mrozek Gliszczyńska Jowita - Władysław Broniewski "Spowiedź"

15. Napieraj Zuzanna - Wanda Chotomska "Preludium deszczowe"

16. Paszylk Eliza - Konstatnty I. Gałczyński "Dlaczego ogórek nie śpiewa"

17. Potomska Kinga - Edward Stachura "Kim właściwie była ta piękna pani"

18. Prądzyńska Amelia - Jan Klich "Prośba książki"

19. Sadyś Julia - Tadeusz Kubiak "Bajka o śnieżnym królu"

20. Sitarek Nikola - Joanna Kulmowa "Pies i ogon" 

21. Stanisławska Amelia - Wanda Chotomska "Motyl"

22. Starzyńska Kornelia - Dorota Gellner "Bosa osa"

23. Strzelecka Marta - Julian Tuwim "Spóźniony słowik"

24. Synakowska Laura - Jan Brzechwa "Ptasie plotki"

25. Wantoch Rekowska Agata - Wanda Chotomska "Łyżka"

26. Wrońska Amelia - Julian Tuwim "Grzyby"

27. Wrońska Kinga - Jan K. Siwek "Czapka niewidka"

28. Wróbel Kalina - Jan Brzechwa "Leń"

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2018-06-04 18:29:39
data ostatniej aktualizacji: 2018-06-05 15:08:05