Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Finał regionalny

PPP Finał - uczestnicy

Kat.I - 3 czerwca 2019 r. godz.10:00

Hanna Bińczyk - "Mama się odchudza" N.Usenko

Laura Brzeźniak - "Pan Tygrys" L.J.Kern

Julia Cyrson - "Kwoka" J.Brzechwa

Julia Dzięcioł - „Kos” J. Brzechwa

Zofia Foss - "Gdybym była zegarem" J.Kulkowa

Weronika Golubska - „Jajko” J.Brzechwa

Alina Jaremychuk - "Zosia Samosia" J.Tuwim

Nadia Krauze - Ślimak i jabłko" P.Gołuch

Kacper Kryger - "Moja siostra królewna" D.Wawiłow

Szymon Merski - "Stefek Burczymucha"

Jakub Młynarz - „Lis i jaskółka” J.Brzechwa

Antoni Montusiewicz - "Kurka Złotopiórka" D.Wawiłow

Nikola Narloch - "Zebra"H.Niewiadomska

Jan Pawłowski - "Bałwan i walizka" D.Gellner

Wiktoria Radecka - "Kolory" J.Brzechwa

Dawid Skierka - "Wiosna" W.Wieszczek

Nadia Starzyńska - "Przyjęcie" D,Gellner

Paulina Stencel - "Sposób na laleczkę" M.Konopnicka

Hanna Synorodzka - "Ptasie plotki" J.Brzechwa

Patrycja Szlagowska - "W aptece" J.Kulmowa

Viktoria Szymanowska - „Rozmawiała gęś z prosięciem” J.Brzechwa

Nikola Węsierska-Tesen - "Spóźniony słowik" J.Tuwim

Monika Wolska - "Pranie" M.Konopnicka

Maciej Zander - "Piotuś i powietrze" L.J.Kern

 

Kat.II - 4 czerwca 2019 r. godz.10:00

Emilia Błaszkowska - "Wędrówka" D.Wawiłow

Michalina Błaszkowska - "Kocia pobudka" J.Tomczyk

Hanna Breske - "Wędrówka" D.Wawiłow

Oliwia Depka Prądzyńska - "W sieci" J.Cudny

Lena Dębowska-Bronka - "Matylda" W.Chotomska

Zofia Fras - "Łyżka i widelec" T.Śliwiak

Roksana Grabowska - "Samochwała" J.Brzechwa

Zofia Kuras - „Mowa ptaków” J.Tuwim

Maja Landowska - "Dzień niegrzeczności" A.Frączek

Ewelina Matea - "Szkoda" A.Asnyk

Rosana Matea - Ogród prawdziwy" L.Staff

Olga Należyta - „Lokomotywa” J.Tuwim

Zuzanna Napieraj - „Drzewo” D.Wawiłow

Antonina Nowicka - „Daktyle” D.Wawiłow

Karolina Olszewska - „Słoń Trąbalski” J.Brzechwa

Jakub Płotka - "Leń" J.Brzechwa

Maja Skrzypczak - "Motyl" W.Chotomska

Amelia Stanisławska - "Litania o zbawienie od głupoty" R.Brandstaetter

Kornelia Starzyńska - "Dialog z pluskwą" L.J.Kern

Julia Świontek Brzezińska - "Zielono mi" A.Frączek

Paulina Szafran - "O Fabianie" D.Wawiłow

Michał Szkuć - "Dusiołek" B.Leśmian

Nadia Treder - "Przyjęcie" D.Gellner

Kinga Wrońska - "Przygoda Mańci" M.Konopnicka

Magdalena Żmidzińska - „Ptasie radio” J.Tuwim

 

Kat. III - 5 czerwca 2019 r. godz.10:00

Agata Bielawa - "Pamiętnik nastolatki" B.Andrzejczuk

Zuzanna Czapla - "Ach, powiedz!" A.Asnyk

Oliwia Ćwiklińska - „Zielony wiersz” W.Broniewski

Cyryl Drążkowski - "Depesze z życzeniami" M.Załucki

Kinga Dykier - "Bransoletka" E.Nowak

Zuzanna Gliszczyńska - "Muzeum" W.Szymborska

Karolina Hendrych - "Nic dwa razy" W.Szymborska

Maria Kujawska - "Polskie gwiazdy" I.K.Gałczyński

Dawid Lemańczyk - "Bezbolesna przyszłość" L.J.Kern

Kinga Łącka - "Myśli nawiedzające mnie na ruchliwych ulicach" W.Szymborska

Dominika Majkowska - "Przez dziurkę od klucza" K.Siesicka

Elwira Paszylk - "Lola" A.Białczak

Karolina Rudnik - "Bajka o słowikach" K.I.Gałczyński

Karolina Skwierawska - „Sprawiedliwość” ks. J.Twardowski

Sara Szatlak - „Poezja” W.Broniewski

Julia Zblewska - "Czego chcesz Panie" J.Kochanowski

 


Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Miastku informuje, iż Finał Regionalny 50. Konkursu Recytatorskiego dla Dzieci Wiejskich „Ptaki i ptaszki polne” odbędzie się dniach 3,4,5 czerwca 2019 r. o godz. 10.oo – wyszczególnienie w regulaminie, w świetlicy MGOK przy ulicy Bolesława Chrobrego 6b.

Zgłoszenia do udziału w konkursie prosimy składać do dnia 27.05.2019 r. na adres:

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Ul. Kazimierza Wielkiego 3, 77-200 Miastko, Tel. (59) 857 29 09

www.mgok.miastko.pl, e-mail: mgokmiastko@gmail.com

W załączeniu regulamin konkursu wraz ze wzorem karty zgłoszenia - kliknij

 Pozdrawiamy i serdecznie zapraszamy.

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2019-05-11 15:02:03
data ostatniej aktualizacji: 2019-05-31 10:07:49