Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Kolorowe lato

Kocham Miastko

W ramach akcji letniej organizowanej przez Miejsko-Gminny Osrodek Kultury w Miastku przy wsparciu finansowym Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku, 13 lipca w sobotę w parku odbyła sie impreza artystyczna dla całych rodzin z cyklu "Kolorowe lato". 

Głównym hasłem tej akcji było stwierdzenie "Kocham Miastko", a dzieci, młodzież i ich rodziny malowały kolorowe serduszka i umieszczały je pod logo Miastka tuż przy fontannie. W naszej akcji od wielu lat bierze czynny udział miastecki oddział PSB Mrówka, stąd podtytuł imprezy "Malujemy z PSB Mrówka".

To dzięki temu marketowi i panu Waldemarowi Świąder z rodziną, mieliśmy piękne kolorowe farby, cała furę pędzli oraz pomoc techniczną. Serdecznie dziękujemy sponsorowi i kłaniamy się o wspieranie w dalszych dzialaniach skierowanych do całych rodzin.

Dziękujemy serdecznie naszej pani Marzannie Kowalczyk, instruktor plastyki MGOK Miastko, za to, że wszystko ogarnęła oraz panu Jerzemu Szabli za wsparcie techniczno-logistyczne.

Kolejna impreza już 26 lipca - zapraszamy: https://www.facebook.com/events/699927113788530/

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2019-07-24 04:46:20
data ostatniej aktualizacji: 2019-07-24 05:08:22