Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Wakacje w Wałdowie

Wakacje za nami.......

Pierwszy miesiąc wakacji minął szybko na wspólnej zabawie i wyjazdach do świetlic i MGOK-u. Wakacje rozpoczeliśmy zabawami na świeżym powietrzu, pieczeniem gofrów, masą solną i wyjazdem do MGOK w Miastku na teatr "Piraci i skarb pustyni". Po pierwszym tygodniu wakacji wybraliśmy się na mały urlop. Po powrocie wzieiśmy się za koknkurenje sportowe bo olimpida zbliżała się wielkimi krokami. Choć zajęliśmy drugie miejsce od końca to wyjazd zaliczamy do udanych:-))). Graliśmy w gry planszowe, spacerowaliśmy i bawiliśmy się na placu zabaw. Masa solna przyniosła dużo frajdy. Po wyschnięciu pomalowaliśmy nasze figurki. Ostatniego dnia lipca pojechaliśmy na tetrzyk do świetlicy wiejskiej w Żabnie pt. ''Śpiąca królewna", wyjazd zaliczamy do udanych. Nie jest nas dużo ale zawsze coś razem wspólnie robimy.

Drugi miesiąc wakacji zaczeliśmy od gier,zabaw i wspólnym spacerowaniu po okolicy. Potem pojechaliśmy do MGOKu na teatrzyk pt. ''Jaś i Małgosia". Jak co roku spotkaliśmy się wszyscy w Trzcinnie na zbijaku-nie zajęliśmy super miejsca ale zabawa była udana. Zjedliśmy kiełbaski, zrobilismy wspólne zdjęcie poczym pojechaliśmy wszyscy do domu. Gościliśmy również w świetlicy w Żabnie. Pani Kasia zorganiziwała pieszą wycieczkę na twz. wieżę Muminków, pogoda dopisła. Po powrocie czekały na nas frytki i zimne napoje. Resztę dni spędziliśmy na wspólnym spacerowaniu i przed ostatniego dnia pojechaliśmy do świetlicy w Trzcinnie na teatr aktorów z Krakowa pt. ''Smocza legenda". Ostatni dzień wakacji spędziliśmy na pieczeniu gofrów i wspólnym graniu w uno. Wakacje zaliczamy do udanych.

W miedzielę pojechaliśmy na moto piknik, na który zaprosił nas Pan Gawroński. Czekały tam na nas dyplomy pamiątkowe, puchary, zjeżdżalnie i pieczone kiełbaski. Za co dziękujemy bardzo serdecznie MGOK w Miastku. Tak o to miłym akcentem kończymy wakacje-:)))).

Z pozdrowieniami

a.k.

Karolina Bocyk

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2019-09-19 12:53:59
data ostatniej aktualizacji: 2019-09-19 12:53:59