Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Wakacje w Trzcinnie

Podsumowanie wakacji

W ramach realizowanego projektu "Uzależnienie od sportu to brak uzależnienia od używek" Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi Trzcinno  wspólnie z animatorem kultury MGOK w Miastku zorganizowało w sobotnie popołudnie 7.09.209r. "Pożegnanie wakacji" dla dzieci. Również i w tym roku impreza ta odbyła się w świetlicy i była typowo sportowa.

Dla dzieci przygotowano szereg  prostych konkurencji, podczas których dzieci świetnie się bawiły, a dla zwycięzców były oczywiście nagrody. W przerwie między konkurencjami dzieci mogły posilic się pysznymi goframi, które piekły panie z stowarzyszenia, były też ciastka, cukierki i napoje.

Dla urozmaicenia spotkania  dzieci zostały poproszone o wykonanie układu tanecznego do piosenki Czekolada, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami przez rodziców, oraz batonikami. Na zakończenie zostały wręczone dyplomy oraz drobne upominki dzieciom za zaangażowanie i aktywny udział w zajęciach swietlicowych.

Bardzo dziękuję pani Anicie Suminskiej za pomoc przy przeprowadzaniu konkurencji i za ufundowane batonikow, paniom:Halinie Karpiej i Joli Lemanskiej za pyszne gofry, MGOK w Miastku za dyplomy i oczywiście  całemu Stowarzyszeniu za sfinansowanie tej imprezy.

Pozdrawiam - T S

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2019-09-26 06:09:46
data ostatniej aktualizacji: 2019-09-26 06:09:46