Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Dzień Kobiet

W świetlicy w Słosinku

W piątek 6.03.2020 r. w świetlicy wiejskiej w Słosinku spotkało się liczne grono Pań, które przyjęły zaproszenie Sołtys - Ireny Borzyszkowskiej oraz Animatora Kultury - Bożeny Pontus w celu wspólnego świętowania z okazji Dnia Kobiet.

    Część oficjalną uroczystości rozpoczęła Pani Sołtys składając zgromadzonym Paniom serdeczne życzenia. Wszystkie Panie zostały obdarowane pysznymi czekoladami.

    W programie uroczystości nie zabrakło występu dzieci ze świetlicy, które zaprezentowały montaż słowno-muzyczny. Tradycyjnie odbyły się wybory „Kobiety Roku”. Panie, które walczyły o ten zaszczytny tytuł, musiały zmierzyć się w kilku konkurencjach. Po zaciętej rywalizacji tytuł „Kobiety Roku 2020” zdobyła Pani Magdalena Pontus. Wszystkie uczestniczki biorące udział otrzymały nagrody ufundowane przez Panią Sołtys.

    Na każdą z Pań czekała kawa, herbata oraz pyszne domowe wypieki. Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Tego dnia każda kobieta mogła czuć się wyjątkowa, również za sprawą Panów: Mateusza Binczyk, Piotra Grefki i Roberta Pontus, którzy zapewnili Paniom fachową obsługę.

    Serdecznie dziękujemy naszym artystom, a także wszystkim gościom za wspólnie spędzony czas. Nie ulega wątpliwości, że uroczystość była udana i … do zobaczenia za rok.

Bożena Pontus

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2020-03-09 20:38:44
data ostatniej aktualizacji: 2020-03-09 20:38:44