Artykuł pochodzi ze stronny
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

25 Finał WOŚP

25 Miastecki Finał WOŚP...

Już od rana startujemy zbierać fundusze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Miastku.

O godz.19.00 w MGOK Miastko odprawa dla wolontariuszy i "dobrych Elfów" oraz opiekunów grup. A potem wymarsz w miasto i na wioski. W sztabie mamy 70 wolontariuszy, 20 "Elfów" i 7 opiekunów. Towarzyszą nam Policjanci i Strażnicy Miejscy.

O godz.12.00 nad jeziorem Lednik pierwsza impreza, którą firmuje Miasteckie Towarzysztwo Sportowe Hamer w Miastku, Będzie morsowanie i bieganie, czyli to co to Towarzystwo robi najlepiej. Oczywiście nie zabraknie ogniska i ciepłej herbatki oraz pysznego ciasta. My także postramy się tam być z puszką, Nasz wolontariusz będzie na posterunku.

O godz.15.00 w sali MGOK Miastko rozpoczniemy koncert, w którym wystapią młodzi artyści z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Miastku, z Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku, formacje taneczne TOP TOYs, zespół CRAZY z Człuchowa, Amatorski Zespół z Klasą oraz 4EVER i CROSSFIT - zespoły rockowe z PMDK. 

W trakcie koncertu, będzie można nabyć specjalnie na tę okazję zrobionego przez dzieci ze świetlicy w Słosinku, Białego Anioła.

Stało się już tradycją, że w pewnym momencie koncertu, nasi serdeczni przyjaciele z Restauracji MAXIMA podarują na rzecz WOŚP wspaniały tort. Oni też przygotują gorącą zupkę dla wolontariuszy i uczestników imprezy.

Między występami zlicytujemi kilka gadżetów w imieniu naszych darczyńców, będzie można wylicytować DZIEŃ BURMISTRZA - niepowtarzalną okazję zostania Burmistrzem Miastka chociażby jeden dzień.

Wieczorem na Kaczy Dołku odpalimy Światełko do Nieba oraz poczęstujemy Was gorącą zupką za serdeszko.

Serdecznie zapraszmy w imieniu Miasteckiego Sztabu WOŚP w Miastku i naszych współpracowników i sponsorów.

opublikował: Janusz Gawroński
data publikacji: 2017-01-13 05:08:07
data ostatniej aktualizacji: 2017-01-13 05:35:16