Legenda o bursztynie

2020-07-16 10:40:41   Janusz Gawroński

Na scenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku oraz w świetlicy wiejskiej w Trzcinnie gościliśmy Studio Małych Form Teatralnych "Widowisko" z Krakowa z przedstawieniem pt. "Legenda o bursztynie". Przedstawienie przeniosło najmłodszych w podwodne głębiny, ukazując jakie bezcenne skarby kryje nasze polskie morze. Były niemałe emocje, niektóre dzieci dały wyraz swoim przeżyciom, chowając głowę w ramiona mamy, a inne gromko reagowały na poczynania bohaterów legendy, słynnej księżniczki Juraty i młodego rybaka Tośka. Było kolorowo i ciekawie. Kolejny spektakl w ramach Lata z Teatrem odbędzie się w środę 29 lipca 2020 r., w sali MGOK Miastko o odz.13:00 i w świetlicy wiejskiej w Wałdowie o godz.15:00. A zobaczymy przedstawienie pod tytułem "Sekrety morza". Serdecznie zapraszamy.