Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Choinki Jedynki 2021

2021-12-07 13:40:32   Janusz Gawroński


To XX Charytatywna Akcja Programu Pierwszego Polskiego Radia S.A. na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko ” oraz Fundacji „Domy Katolickiej Wspólnoty Chleb Życia ”.
W ramach tej akcji został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży (6 – 16 lat ) pod hasłem „Tajemnica Świąt Bożego Narodzenia ”.
Na zajęciach sekcji plastycznej MGOK Miastko ( prowadząca zajęcia – Marzanna Kowalczyk ) powstały ciekawe i bardzo barwne prace na powyższy konkurs i znamy już wyniki.
Jury składające się z artystów plastyków : Anety Kosin , Marka Jaromskiego i prof. Franciszka Maśluszczaka przyznało nagrodę główną Wiktorii Gront lat 10 za bardzo pomysłową i oryginalną pracę , która będzie licytowana wraz z innymi obrazkami 11 grudnia 2021 r. od 8.00 do 19.00 na antenie programu 1 Polskiego Radia (Praca do zobaczenia i licytacji na stronie internetowej Polskiego Radia.)
Natomiast wyróżnienie otrzymała kolorowa praca , namalowana farbkami przez Julię Wiśniewską - lat 10 . Obie prace tematem nawiązywały do Świąt Bożego Narodzenia.
Wspomóżmy ten szlachetny cel i licytujmy pracę Wiktorii 11 grudnia 2021 r.
GRATULUJEMY młodym artystkom kolejnego sukcesu ...