Kiermasz Bożonarodzeniowy

2021-12-11 07:12:19   Janusz Gawroński

Jak co roku, w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy wszystkich Państwa na Kiermasz świątecznych smakołyków własnej roboty.
Będzie to okazja do zakupu świątecznych pierogów, pierników oraz innych smakołyków.
Zapraszamy na gorący barszczyk z uszkami, a także zachęcamy do zakupu ozdób choinkowych, świątecznych stroików i wielu innych okolicznościowych gadżetów.
Rozpoczynamy o godz.10:00 w sobotę 18 grudnia 2021 r., tradycyjnie na ulicy Armii Krajowej w Miastku.
Przewidujemy występy artystyczne dzieci, młodzieży i dorosłych w repertuarze światecznym.
Zainteresowanych handlem i wystawieniem swoich stanowisk, w tym czasie, prosimy o kontakt z MGOK Miastko - 59 857 29 09, mgok@miastko.pl lub Centrum Informacji Turystycznej w Miastku - 59 720 33 99, promocja.miastko@op.pl.
Tegoroczny kiermasz, ze względu na szczególne okoliczności, odbędzie w zaostrzonym rygorze higienicznym.