Głosowanie Internautów

2022-01-10 05:55:20   Janusz Gawroński

Dobiegł końca II etap oceny prac konkursowych w VII Konkursie Plastycznym "Moja Ziemia Plastyczna. Moje Pomorze". Na Wasze prace głosowało 1667 internautów Bardzo dziękuję internautom za liczne uczestnictwo.
Nagrodę Publiczności Internetowej otrzymała praca „Agroturystyka w Słosinku”, którą wykonał Oskar Grzelak - 468 lajków, 37 komentarzy i 64 udostepnienia. Brawo....
Na drugim miejscu znalazła się praca „Kościół NMP WW o zachodzie słońca”, którą wykonała Weronika Gołacka - 319 lajków, 7 komentarzy i 9 udostepnień, a na trzecim miejscu praca „Szlak zwiniętych torów”, którą wykonała Donata Wolska - 288 lajków, 4 komentarze i 70 udostepnień.
Gratuluję i zapraszam w piątek 14 stycznia 2022 roku o godz.14:00 po odbiór nagród do budynku MGOK Ogólniak Miastko przy ulicy Adama Mickiewicza 2a w Miastku oraz do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac.