Jeżyk w Miastku i Kamnicy

2020-08-03 20:28:27   Janusz Gawroński

Kolejne spotkanie z teatrem dla dzieci i młodzieży odbyło się w środę, 5 sierpnia w sali MGOK Miastko i w świetlicy wiejskiej w Kamnicy.

Aktorzy z Małych Form Teatralnych "Widowisko" z Krakowa zaprezentowały młodym widzom przedstawienie pt."Jeżyk i przyjaciele z zielonego gaju". Mimo obostrzeń pandemicznych, maseczki, dzieci z ciekawością śledziły losy małego Jeżyka i jego przyjaciół.

Tegoroczne wakacje, mimo zewnętrznych zagrożeń i stosowanych zabezpieczeń, urozmaicają dzieciom wypoczynek. Artystów zobaczymy w jeszcze jednym przedstawieniu 19 sierpnia, tym razem w Miastku i w Piaszczynie. Będzie to spektakl pt."Leśne skrzaty".

Już dzisiaj zapraszamy

Poniżej kilka fotek z dzisiejszych występów w Miastku i Kamnicy

__________________________________________________

Na skraju zielonego lasu mieszka bardzo samotny jeżyk, pewnego dnia spotyka bocianka Czesia, który uświadamia mu, że poza jego norką istnieje niezmiernie fascynujący świat. Jeżyk zachwycony nową znajomością, dowiaduje się, że po drugiej stronie ruchliwej szosy mieszka bardzo dużo ciekawych zwierząt. Razem z Bociankiem postanawia wyruszyć w podróż aby poznać nowych przyjaciół. Autorski spektakl ma za zadanie nauczyć najmłodszych widzów zasad ruchu drogowego oraz tego , jak ważna i cenna jest przyjaźń. Zapraszamy w środę 5 sierpnia 2020 r. do MGOK Miastko o godz.13:00 i do Świetlicy w Kamnicy o godz.15:00.