Magiczne zakończenie wakacji

2020-08-23 20:08:40   Janusz Gawroński

Wakacje w tym roku były inne niż zwykle. Pod straszliwym znakiem wirusa, w maseczkach i z ograniczeniami. Ale daliśmy radę w zdrowiu i dobrym nastroju...

W piątkowe przedpołudnie spotkaliśmy się w sali MGOK Miastko, by wręczyć najlepszym nagrody i uczestniczyć w magicznym spotkaniu z Czarodziejem Apollino i jego Dobrą Wróżką Iwoną.

Wakacyjne Grand Prix Lato 2020 wygrała ekipa ze świetlicy wiejskiej w Trzcinnie zdobywając 32 pkt. czyli komplet w czterech przeprowadzonych podczas wakacji turniejach. Drugie miejsce rzutem na taśmę zdobyła drużyna ze świetlicy w Słosinku gromadząc 20 pkt, a trzecie miejsce świetlica w Świerzenku, wynikiem o 0,5 pkt mniejszym, zdobywając 19,5 pkt.

.

Na czwartym miejscu uplasowała się świetlica z Wałdowa, która zdobyła 19 pkt., a tuż za nią świetlica w Miłocicach z 18 pkt. Rywalizacja trwała do końca rozgrywek w warunkach fair play.

Szóste miejsce zajęła świetlica w Piaszczynie zdobywając 12,5 pkt, siódme świetlica w Kamnicy z 12 pkt. i ósme świetlica w Chlebowie z 10 pkt.

Serdecznie dziękujemy animatorkom kultury za ich zapał i poświęcenie w przygotowaniu: pani Katarzynie Bielawa, pani Annie Żmidzińskiej, pani Wioletcie Zalas, pani Donacie Wolskiej, pani Monice Bilickiej, pani Bożenie Pontus, pani Teresie Stadnik i pani Karolinie Bocyk.

Uczestnicy "magicznego zakończenie wakacji" obejrzeli z zaciekawieniem i wzięli udział w występie znanego Czarodzieja Apollino. Relacja z imprezy poniżej i na Na fejsie