Medal dla Julki

2020-09-02 12:09:14   Janusz Gawroński

Pisaliśmy już o sukcesie Julki Wiśniewskiej w Japonii w THE 50 INTERNATIONAL CHILDREN’S ART CONTEST, międzynarodowym konkursie plastycznym odbywającym się rokrocznie w Japonii.

Głównymi organizatorami tego konkursu są : Biiku Bunka Kyokai i Ministerstwo Spraw Zagranicznych Japonii. Celem konkursu jest budowanie zrozumienia między dziećmi z całego świata, pogłębienie komunikacji w sposób wykraczający poza ograniczenia rasowe, językowe i kulturowe…

Młodzi autorzy przedstawili swój świat, a wśród nagrodzonych prac znalazła się praca Julii Wiśniewskiej pt. „AFTERNOON AT HOME”. Jury przyznało Julce brązowy medal i jest to już kolejny sukces ośmioletniej artystki, uczestniczki zajęć sekcji plastycznej prowadzonej przez panią Marzannę Kowalczyk w MGOK Miastko.

Do tegorocznej edycji konkursu nadesłano 14319 prac z całego świata i aż 2995 z Polski.

Właśnie dotarł do nas brązowy medal, nagrody i oryginalny dyplom dla Julii Wiśniewskiej oraz dyplom dla jej instruktorki pani Marzanny Kowalczyk.

Serdecznie gratulujemy raz jeszcze i zachęcamy młodych ludzi do udziału w zajęciach plastycznych w pracowni pani Marzanny Kowalczyk. Ruszamy niebawem.