Wakacje w Trzcinnie

2020-09-03 19:38:14   Janusz Gawroński

Zajęcia w świetlicy wiejskiej w Trzcinnie podczas tegorocznych wakacji w związku z obostrzeniami były inne jak dotychczas. Podzielone były na dwie części, zajęcia w świetlicy - zajęcia plastyczne (wazony z masy papierowej, figurki z gliny, motyle z papieru, dekorowanie koszulek markerami, farbowanie koszulek, kwiaty), gry stolikowe, karaoke i zajęcia na świeżym powietrzu, co zaowocowało wspaniałymi wynikami podczas zawodów sportowych organizowanych przez MGOK w Miastko zdobywając jednocześnie GRAND Prix wakacji.

W naszej świetlicy gościliśmy też artystów Małych Form Teatralnych z widowiskiem Legenda o bursztynie.

Składam serdeczne podziękowania Dyrektorowi MGOK w Miastko za wsparcie przy organizacji tych wakacji, oraz dzieciom za ich udział.

Pozdrawiam - TS

Fotki na fejsie