Sukces Hani Bill

2020-12-14 15:56:16   Janusz Gawroński

Nasze młode artystki z pracowni plastycznej MGOK Miastko pani Marzanny Kowalczyk przyzwyczaiły nas do tego, że raz za razem odnoszą kolejne sukcesy.
Tym razem z grupy najmłodszych Hania Bill zajęła trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej - kl."0"(6 lat) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „BARWY LASU” 2020, organizowanym przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim.
W pracach tegorocznej Komisji Konkursowej uczestniczyli : Wiesława Minkiewicz (pedagog, fotografka amatorka), Zofia Zmiertka-Kaliniak ( przedstawicielka Nadleśnictwa Kalisz Pomorski), Dominika Bejnarowicz (pracownik ds. promocji gminy Kalisz Pomorski), Magdalena Bącelak (artysta-plastyk, pedagog), Zbigniew Kowalski (artysta-plastyk, pedagog).
Jury wybierało zwycięskie prace spośród 254 prac plastycznych nadesłanych z 19 placówek i instytucji.
Serdecznie gratulujemy Hani oraz pani Marzannie Kowalczyk sukcesu. I daj Boże więcej....