Walentynki na żywo

2021-02-15 10:04:54   Janusz Gawroński

W niedzielę 14 lutego 2021 roku o godz.15:00 w sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku odbył się koncert walentynkowy pt. "Bądź moją Walentynką".
W koncercie wzięły udział dzieci i młodzież z Klubu Piosenki MGOK Miastko i świetlic wiejskich.
M.in.: Zuzanna Maciesza ze Świerzenka wykonała piosenkę pt. „Czy ten pan i pani”, Viktoria Dróżdż, Julia Dróżdż, Wiktoria Wojtera z Miłocic zaprezentowały składankę poetycką pt. „Walentynkowe rymowanki”, Jan Sukiennik z Miastka zaśpiewał piosenkę pt. „Za mały…”, a Krzysztof i Michalina Bocyk z Wałdowa wyrecytowali składankę wierszy pt. „Wierszyki Walentynkowe”, Weronika Olesiak z Kamnicy wykonała piosenkę pt.„Za nim pójdę”, Kornel Bilicki z Piaszczyny wykonał wiersz pt. „Najlepiej razem”, Franciszek Wrzesiński z Miastka zaśpiewał piosenkę pt. „Opadły mgły”, Julia Majer z Chlebowa wykonała piosenkę pt. „Tyle słońca w całym mieście", Martyna Kalinowska z Trzcinna zaśpiewała piosenkę pt. „Uchylone drzwi”, zespoły taneczne Mini Lajcik i Lajcik ze Świerzenka zatańczyły hip-hopowy „Mix”, Wiktoria Wrycza z Trzcinna wykonała piosenkę pt. „Płacze moje serce”, natomiast Kabaret ze Słosinka w składzie Oskar Grzelak, Agata Szajner, Maria Binczyk i Dominik Borysiewicz zaprezentował się w scence pt.„Julka i Romek”. Dominika Kriger z Trzcinna wykonała piosenkę pt. „Wciąż czekam na cud”, a na finał Aleksandra Wolska zaśpiewała utwór pt.„Kochana". Potem wszyscy wykonawcy wyszli na scenę i do wtóru Zuzi Macieszy, która ponownie wykonała "Czy ten pan i pani", pożegnali się kończąc koncert.
Serdecznie dziękujemy wykonawcom oraz opiekunom:
Marzannie Hasulak, Bożenie Pontus, Teresie Stadnik, Donacie Wolskiej, Paulinie Krzemińskiej, Karolinie Bocyk, Monice Bilickiej, Katarzynie Bielawa, Wioletcie Zalas, Annie Żmidzińskiej.
Dekorację do koncertu przygotowała Marzanna Kowalczyk.
Obsługa techniczna: Bożena Szabla, Jerzy Szabla
Nagłośnienie i światła: Bogumił Lisiecki
Reżyseria i prowadzenie: Janusz T. Gawroński (Dziadek Jasiu)
RELACJA Z KONCERTU: Odnośnik do adresu url