Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Miastku

Kolorowa Wielkanoc - wyniki

2021-03-28 12:26:10   Janusz Gawroński

Ponad tydzień temu Komisja Konkursowa Konkursu Plastycznego "Kolorowa Wielkanoc" ustaliła listę laureatów, a w międzyczasie pani Marzanna Kowalczyk, wyeksponowała je na wystawie w holu MGOK Ogólniak.
Dzisiaj ogłaszamy oficjalne wyniki.
Komisja Konkursowa w składzie: pani Bernadeta Zwolska (Biblioteka Pedagogiczna), pani Grażyna Jamniak (PMDK Miastko) i pani Paulina Stranz (Urząd Miejski w Miastku), postanowiła nagrodzić następujących uczestników:
Kartka Wielkanocna
Kategoria I

  • 1. Julia Potomska (SP Świerzno)
  • 2. Aleksandra Śliwa (SP nr 1 Miastko)
  • 3. Franciszek Żelazny (SP nr 1 Miastko)

Wyróżnienia:
Nikola Bereszko (SP Świerzno)
Julia Przybyłowska (Świetlica Słosinko)
Cyprian Adamczyk (PSP Kamnica)
Kategoria II
  • 1. Aleksandra Rudnik (MGOK Miastko)
  • 2. Hanna Narloch (SP nr 1 Miastko)
  • 3. Wiktoria Hnat (Śp Świerzno)

Wyróżnienia:
Fabian Kazimierczyk (Świetlica Kamnica)
Martin Rudnik (SP nr 3 Miastko)
Liliana Andrysiak (MGOK Miastko)
Kategoria III - nie przyznano
Kategoria IV:
  • 1. Elżbieta Dawner (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko
  • 2. Ewa Dykyj (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko
  • 3. Aleksandra Wolska (świetlica Świerzenko)

Wyróżnienie
Mariola wróblewska (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko
Pisanki
Kategoria I
  • 1. Hanna Olchowik (SP Wałdowo)
  • 2. Julia Sztobnicka (Wołcza Mała)
  • 3. Daria Gliszczyńska (Sp nr 1 Miastko)

Wyróżnienia
Lena Ziółkowska (Świetlica Chlebowo)
Hubert Knopik (SP Wałdowo)
Tymoteusz Lulo (SP Świerzno)
Kamil Frączkiewicz (SP Świerzno)
Kategoria II
  • 1. Aleksandra Kisielewska (SP nr 3 Miastko)
  • 2. Jakub Kiryłko (SP nr 3 Miastko
  • 3. Kamila Siebielec (SP nr 1 Miastko)

Wyróżnienie
Julia Golubska (Sp Świerzno)
Kategoria III
Wyróżnienie
Kacper Olejniczak ( Świetlica Kamnica)
Kategoria IV
  • 1. Weronika Darczyk (Świetlica Miłocice)

Stroiki (ozdoby)
Kategoria I
  • 1. Bartosz Jarczyński (PSP Kamnica)
  • 2. Hanna Śliwa (SP nr 1 Miastko)
  • 3. Oliwia Bartosińska (SP nr 3 Miastko)

Wyróżnienia:
Michał Strzelecki (SP nr 3 Miastko)
Hanna Gajewska (PSP Kamnica)
Kategoria II
  • 1. Anna Olesiak (Świetlica Świerzenko)
  • 2. Wiktoria Porada (Świetlica Słosinko)
  • 3. Natalia Kępczyńska (SP Świerzno)

Wyróżnienia
Monika Wreza (Świetlica Miłocice)
Fabian Kazimierczyk (Miastko)
Julia Żmidzińska (PSP Kamnica)
Julia Majer (Świetlica Chlebowo)
Kategoria III
  • 1. Oskar Grzelak (Świetlica Słosinko)
  • 2. Paweł Bilicki (Świetlica Piaszczyna)
  • 3. Adrian Życzyński (Świetlica Chlebowo)

Wyróżnienia
Natalia Szatkowska (Świetlica Wałdowo)
Wiktoria Wojtera (Świetlica Miłocice)
Kategoria IV
  • 1. Roman Miszałowski (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko)
  • 2. Czesława Sitkiewicz (Miastko)
  • 3. Bronisława Potyralska (Stowarzyszenie ""Radość Życia")

Wyróżnienia
Agnieszka Gostomczyk (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko)
Maria Zasada (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko)
Adam Panek (Fundacja "Sprawni Inaczej" Miastko)
Palmy
Kategoria I
  • 1. Nikola Witomska (PSP Kamnica)
  • 2. Lena Zabłocka (SP Świerzno)
  • 3. Zuzanna Orczyk (SP nr 3 Miastko)

Wyróżnienia
Maja Wojtar (SP nr 1 Miastko)
Wiktoria Kazimierczyk (Miastko)
Maria Wolska (SP nr 2 Miastko)
Julia Przybyłowska (Świetlic Słosinko)
Kategoria II
  • 1. Maria Krzyszkowska
  • 2. Radosław Achtelik (SP nr 3 Miastko)
  • 3. Oliwia Hebel (SP nr 3 Miastko)

Kategoria III
Oskar Grzelak (Świetlica Słosinko)
Kategoria IV
Weronika Darczyk (Świetlica Miłocice)
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, nauczycielom i animatorom kultury za udział w naszym konkursie.
Przypomnijmy. Przygotowano 155 kartek wielkanocnych, 110 stoików, 43 pisanki i 18 palm wielkanocnych.
Część Waszych prac popłynie z życzeniami wielkanocnymi do naszych znajomych, współpracowników, darczyńców czy sponsorów. Jeszcze raz wielkie dzięki.
Wszystkiego najlepszego z okazji Świat Wielkanocnych.
O terminie i sposobie wręczenia nagród powiadomimy po Świętach Wielkanocnych.