MSM Gryf rusza w 2021 rok

2021-05-09 09:37:49   Janusz Gawroński

Miasteckie Stowarzyszenie Motocyklowe „Gryf” w Miastku zaprasza na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego pamięci Kazimierza Kowalskiego.
Wszystko zaplanowane jest na niedzielę (9 maja 2021 r.). Motocykliści o godz. 11.30 spotkają się na parkingu przy cmentarzu w podmiasteckiej Łodzierzy.
Piętnaście minut później uczczony zostanie rykiem maszyn Kazimierz Kowalski współtwórcy stowarzyszenia „Gryf”.
O godz. 12.00 motocykliści przejadą do tzw. kaczego dołka w Miastku znajdującego się pomiędzy ulicami Dworcową i generała Sikorskiego.
To właśnie na Kaczym Dołku zaplanowane są akcje charytatywne i nie tylko.
Przede wszystkim zorganizowany zostanie punkt szczepień przeciw COVD-19. Nie trzeba się rejestrować. Tutaj znajduje się Ankieta, którą trzeba wydrukować, wypełnić i mieć ją przy sobie razem z dowodem osobistym. Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, będzie mógł taką ankietę wypełnić na miejscu.