Julka wyróżniona

2022-01-12 12:51:45     Janusz Gawroński

Na tegoroczny XIX Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Tęczowy Kalendarz ” ( organizator : Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Tychach ) wpłynęło 2227 prace z 281 placówek z Polski, Słowacji, Serbii, Ukrainy, Bułgarii, Białorusi, Hong Kongu (Chiny), Grecji, Wielkiej Brytanii. Jury w składzie: Adam Niesyto – przewodniczący jury, artysta plastyk, Magdalena Kostyra – nauczyciel plastyki, Renata Korytkowska – nauczyciel plastyki, Justyna Biskup-Naumienko – nauczyciel plastyki, przyznało m.in. Julii Wiśniewskiej wyróżnienie przez kwalifikację do wystawy za ilustrację jednego z dwunastu miesięcy roku – śnieżnego stycznia. Julia otrzymała przepięknie ilustrowany kalendarz na rok 2022 z nagrodzonymi pracami.

Tagi: sztuka   Wyświetleń: 301

Bannery