Premiery filmowe: Minionki i Elvis

2022-06-28 05:30:02     Janusz Gawroński

W poniedziałek, 4 lipca 2022 r. zapraszamy do kina cyfrowego.
Obejrzymy nowości filmowe ostatnich tygodni.
O godz.14:00 i 16:00
Minionki: Wejście Gru
O godz.18:00
Elvis

MINIONKI: WEJŚCIE GRU
Reż. Kyle Balda, Brad Ableson
Prod. USA 2022, 90 min
Tego lata – w zupełnie nowej odsłonie – powróci największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury.
W komedii „Minionki: Wejście Gru” poznamy nieopowiedzianą dotąd historię pewnego dwunastolatka, który marzy tylko o jednym – by stać się największym złoczyńcą świata.
Film łączy to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję.

ELVIS
Reż. Baz Luhrmann
Wyk.: Austin Butler, Tom Hanks, Kodi Smit-McPhee, David Wenham
Prod. USA/Australia 2022, 160 min
Film opowiada o życiu i twórczości Elvisa Presleya (Butler), widzianych z perspektywy jego skomplikowanych relacji z enigmatycznym menadżerem „Pułkownikiem” Tomem Parkerem (Hanks).
Fabuła zgłębia złożoną znajomość Presleya z Parkerem, trwającą ponad 20 lat, od samych początków bezprecedensowej sławy Presleya.
Tłem jest zmieniający się krajobraz kulturowy Ameryki i jej utrata niewinności. Osią historii jest jedna z najbardziej znaczących i wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

Kup bilety

Tagi: film   Wyświetleń: 112