Siatkówka 2016



 2015-11-07 08:17:34      

IX kolejka ALPS - wyniki

(42) Wałdowianie - HKS Sukcesja 1:3
(43) Czarna Perła - UKS Gwiazda 3:1

(41) Miśki Koczała - HKS Miastko (mecz przełożony na prośbę zespołu z Koczały)
(44) KS Piaszczyna - Green Team 3:0
(45) KSK Kołczygłowy - Black Team 3:0

Tabelka po VIII kolejkach ALPS

VIII kolejka ALPS


HKS Sukcesja - Miśki Koczała 3-0 (walkower)
HKS Sukcesja - Ibiza Team 3-1
Green Team - Czarna Perła 1-3
Black Team - KS Piaszczyna 0-3
UKS Gwiazda - Wałdowianie 1-3


Tabelka po VII kolejce ALPS

VII kolejka ALPS - 10.01.2016 - wyniki

(40) Ibiza Team - HKS Miastko 1:3
(32) Miśki Koczała - UKS Gwiazda 0:3

(33) Wałdowianie - Green Team 3:1
(34) Czarna Perła - Black Team 3:0
(35) KS Piaszczyna - KSK Koczygłowy 1:3

Tabelka po VI kolejce

VI kolejka ALPS - 20.12.2015 - wyniki

(26) KSK Koczygłowy - Czarna Perła 3:2

(27) Black Team - Wałdowianie 0:3

(28) Green Team - Miśki Koczała 3 - 0

(29) UKS Gwiazda - Ibiza Team przełożony

(30) HKS Sukcesja - HKS Miastko 3 - 1

 

VI kolejka ALPS - 20.12.2015 

Na sali MGOK-LO:

(26) godz.15.00 - KSK Koczygłowy - Czarna Perła 
(27) godz.16.30 - Black Team - Wałdowianie 

Na sali OSiR Miastko:

(28) godz.14.00 - Green Team - Miśki Koczała (UKS Gwiazda)
(29) godz.15.30 - UKS Gwiazda - Ibiza Team (Miśki Koczała)
(30) godz.17.00 - HKS Sukcesja - HKS Miastko (Ibiza Team)


V kolejka ALPS - wyniki
13.12.2015 
21 HKS Miastko - UKS Gwiazda 3:2
22 Ibiza Team - Green Team 3:2
23 Miśki Koczała - Black Team - mecz przełożony
24 Wałdowianie - KSK Kołczygłowy 1:3
25 Czarna Perła - KS Piaszczyna - mecz przełożony

 

V kolejka ALPS 13 grudnia 2015 r.

Na sali LO-MGOK zagrają:

(21) g.15.00: HKS Miastko - UKS Gwiazda (sędzia Ibiza Team)

(22) g.16.30: Ibiza Team * Green Team (sędzia HKS Miastko)

Na sali OSiR zagrają:

(23) g.14.00: Miśki Koczała - Black Team (sedzia KSK Kołczygłowy)

(24) g.15.30: Wałdowianie - KSK Kołczygłowy (sędzia Czarna Perła)

(25) g.17.00: Czarna Perła - KS Piaszczyna (sędzia Wałdowianie)


Wyniki IV kolejki ALPS 2015/2016:

(16) KS Piaszczyna - Wałdowianie 1:3
(17) KSK Kołczygłowy - Miśki Koczała 3:0
(18) Black Team - Ibiza Team 0:3
(19) Green Team - HKS Miastko 2:3
(20) UKS Gwiazda - HKS Sukcesja 0:3


IV kolejka ALPS - 29 listopada 2015.

Na sali OSiR Miastko odbedą się mecze:

g.14.00: (16) KS Piaszczyna - Wałdowianie (Sędzia Ibiza Team)

g.15.30: (18) Black Team - Ibiza Team (Sędzia KS Piaszczyna)

g.17.00: (19) Green Team - HKS Miastko (Sędzia Black Team)

Na sali MGOK-LO odbedą się mecze:

g.15.00: (17) KSK Kołczygłowy - Miśki Koczała (sędzia HKS Sukcesja)

g.16.30: (20) UKS Gwiazda - HKS Sukcesja (Sędzia KSK Kołczygłowy)


22.11.2015 - III kolejka - wyniki


(11) HKS Sukcesja - Green Team 3:1

(12) HKS Miastko - Black Team 3:1

(13) Ibiza Team - KSK Kołczygłowy 0:3

(14) Miśki Koczała - KS Piaszczyna 1:3

(15) Wałdowianie - Czarna Perła 3:1


III kolejka ALPS 2015/2016 - 22 listopada 2015

Sala sportowa OSiR Miastko:
(11) godz.14.00: HKS Sukcesja - Green Team (Sędzia Miśki Koczała) 
(14) godz.15.30: Miśki Koczała - KS Piaszczyna (Sędzia HKS Sukcesja)
(13) godz.17:00: Ibiza Team - KSK Kołczygłowy (Sędzia KS Piaszczyna)

Sala sportowa LO-MGOK Miastko:
(12) godz.15.00: HKS Miastko - Black Team (Sędzia Waldowianie) 
(15) godz.16.30: Wałdowianie - Czarna Perła (Sędzia Black Team)


15.11.2015 - wyniki

(6) Czarna Perła - Miśki Koczała 3:0 

(7) KS Piaszczyna - Zielona Koza 1:3

(8) KSK Kołczygłowy - HKS Miastko 3:2 

(9) Black Team - HKS Sukcesja 1:3 

(10) Green Team - UKS Gwiazda Borowy Młyn 0:3


09.11.2015

Druga kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej rozegrana zostanie 15 listopada 2015.

Na obu salach rozpocznie się o godz.15.00. I tak:

Na sali spotowej OSiR Miastko zagrają:

(6) godz.15.00: Czarna Perła - Miśki Koczała (sędzia: KSK Kołczygłowy)

(8) godz. 16.30: KSK Kołczygłowy * HKS Miastko (sędzia: Czarna Perła)

(7) godz.18.00:  KS Piaszczyna - Zielona Koza (sędzia: HKS Miastko

Na sali LO-MGOK Miastko zagrają:

(9) godz.15.00: Black Team - HKS Sukcesja (sędzia: Green Team)

(10) godz.16.30: Green Team - UKS Gwiazda (sędzia: HKS Sukcesja)


I runda - wyniki

8.11.2015 - wyniki

1 UKS Gwiazda - Black Team 3:0

2 HKS Sukcesja - KSK Kołczygłowy 1:3

3 HKS Miastko - KS Piaszczyna 3:1

4 Zielona Koza - Czarna Perła 0:3

5 Miśki Koczała - Wałdowianie 1:3


03.11.2015.

W niedzielę 8 listopada 2015 rusza 14 edycja Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej.

I kolejka ALPS 2015/2016. Spotykamy się o godz.14.00 na hali OSiR Miastko (wszystkie zespoły) - mała odprawa przed ligą.

Na hali OSiR Miastko (ul. A.Mickiewicza 3a) zagrają:
8.11.2015 
(1) - godz.14.15: UKS Gwiazda * Black Team (sędzia: Zielona Koza)
(4) - godz.15.45: Zielona Koza * Czarna Perła (sędzia: KSK Kołczygłowy)
(2) - godz.17.15: HKS Sukcesja * KSK Kołczygłowy (sędzia: Czarna Perła)

Na hali MGOK - LO (ul. A. Mickiewicza 2) zagrają:
8.11.2015
(5) - godz.15.00: Miśki Koczała * Wałdowianie (sędzia: HKS Miastko)
(3) - godz.16.30: HKS Miastko * KS Piaszczyna (sędzia: Wałdowianie)


23.10.2015.

Mamy już zestawienia par w każdej kolejce I rundy. W następnym poście będą godziny i miejsce meczów (hala OSiR lub hala MGOK-LO).

Zestawienia meczów mogę przesłać na e-mail'a, tylko proszę o kontakt na mgok@miastko.pl .
Amatorska Liga Piłki Siatkowej 2015/2016 – sezon 14
I runda

8.11.2015 
1 UKS Gwiazda * Black Team 
2 HKS Sukcesja * KSK Kołczygłowy 
3 HKS Miastko * KS Piaszczyna 
4 Zielona Koza * Czarna Perła 
5 Miśki Koczała * Wałdowianie

15.11.2015 
6 Czarna Perła * Miśki 
7 KS Piaszczyna * Zielona Koza 
8 KSK Kołczygłowy * HKS Miastko 
9 Black Team * HKS Sukcesja 
10 Green Team * UKS Gwiazda

22.11.2015 
11 HKS Sukcesja * Green Team 
12 HKS Miastko * Black Team 
13 Ibiza Team * KSK Kołczygłowy 
14 Miśki Koczała * KS Piaszczyna 
15 Wałdowianie * Czarna Perła

29.11.2015 
16 KS Piaszczyna * Wałdowianie 
17 KSK Kołczygłowy * Miśki Koczała 
18 Black Team * Ibiza Team 
19 Green Team * HKS Miastko 
20 UKS Gwiazda * HKS Sukcesja

13.12.2015 
21 HKS Miastko * UKS Gwiazda 
22 Ibiza Team * Green Team 
23 Miśki Koczała * Black Team 
24 Wałdowianie * KSK Kołczygłowy 
25 Czarna Perła * KS Piaszczyna

20.12.2015 
26 KSK Koczygłowy * Czarna Perła 
27 Black Team * Wałdowianie 
28 Green Team * Miśki Koczała 
29 UKS Gwiazda * Ibiza Team 
30 HKS Sukcesja * HKS Miastko

 

31 Ibiza Team * HKS Sukcesja 
32 Miśki Koczała * UKS Gwiazda 
33 Wałdowianie * Green Team 
34 Czarna Perła * Black Team 
35 KS Piaszczyna * KSK Koczygłowy

 

36 Black Team * KS Piaszczyna 
37 Green Team * Czarna Perła 
38 UKS Gwiazda * Wałdowianie 
39 HKS Sukcesja * Miśki Koczała 
40 HKS Miastko * Ibiza Team

 

41 Miśki Koczała * HKS Miastko 
42 Wałdowianie * HKS Sukcesja 
43 Czarna Perła * UKS Gwiazda 
44 KS Piaszczyna * Green Team 
45 KSK Kołczygłowy * Black Team

 

46 Green Team * KSK Kołczygłowy
47 UKS Gwiazda * KS Piaszczyna 
48 HKS Sukcesja * Czarna Perła 
49 HKS Miastko * Wałdowianie 
50 Ibiza Team * Miśki Koczała

 

51 Wałdowianie * Ibiza Team 
52 Czarna Perła * HKS Miastko 
53 KS Piaszczyna * HKS Sukcesja 
54 KSK Kołczygłowy * UKS Gwiazda 
55 Black Team * Green Team