Miłocice 2014-05-14 08:47:59      

Animator kultury - pani Monika Szczepaniak


W dniu 13 czerwca o godzinie 14.00 zaczęliśmy Festyn Rodzinny w Miłocicach, prowadzony przez Weronikę Świcę oraz Monikę Szczepaniak. Na boisku trwał mecz piłki nożnej Kawalerowie kontra Żonaci (zakończony wynikiem 5:3 o nagrodę Pani Sołtys ),oraz piłki siatkowej Młodzi kontra Młodzi z wynikiem 2:0 dla młodych z dziewczyną w składzie - o piłkę ufundowaną przez Pana Jarka Jakimiec z Firmy Miłodent z Miłocic. Głównym sponsorem naszej imprezy był Granss z Miastka,który zapewnił mega smaczne  jedzenie, picie i wiele, wiele atrakcji takich, jak malowanie twarzy naszych milusińskich - zupełnie za darmo, konkurencję dla prawdziwych mężczyzn (przerzucanie wielkich opon, chodzenie na szczudłach) z nagrodą ufundowaną przez Bar Granss. Przybył do nas Super Bohater i Klown, którzy pomagali dzieciom w przeciąganiu liny. Tutaj wygrała drużyna Klowna. W trakcie zabawy, którą nagłaśniał charytatywnie DJ Kiss Brothers, cały czas trwały liczne konkursy dla najmłodszych, młodzież wspaniała,otwarta, skora do pomocy - cały czas pomagała w organizacji. Były także biegi, skakanki, taczki z rodzicami, jabłka na sznurku, najpiękniejszy rysunek maskotki Mrówka Miastko, przerzucanie opon i inne. Dzięki firmie TV SAT VIDEO i Panu K. Chmielewskiemu z Miastka, była też  loteria. Pieniążki zapewnią lody i napoje dla dzieci przebywających na świetlicy podczas wakacji. Odbyły się pokazy naszej Policji i Straży Pożarnej. Panowie byli otwarci i zapewnili super atrakcje. Przy lazurowym niebie i pełnym słońcu spadł orzeźwiający deszcz z strażackich węży, który sprawił, że było beztrosko i wesoło. Można było zjeżdżać na dmuchanym zamku (ufundowanym przez Sklep Kontur z Miastka i Radę Sołecką w Miłocicach). Mam nadzieję, że czekoladowy sernik mojej mamy, drożdźówka Sołtysa i babeczki Roksanki Jaśkiewicz i słodyczach ufundowanych przez Firmę Wiza Hodowla Drobiu Naturalnego z Węglewa - smakowały, a wielkie ognisko i smak kiełbasek był niezapomniany. Pani Anna Świca zorganizowała kącik medyczny, można było się zbadać, uzyskać fachową poradę i uśmiech Pani Ani zupełnie za darmo. Po upalnym dniu o godz 20.00  zwystartował DJ Kiss Brothers, zapewniając zabawę taneczną do póznych godzin nocnych, zabawę przerwał na moment - niespodzianką - pokaz ogni zapewniony przez wspaniałych ludzi o wielkich sercach z Baru Granss.

Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów:Granss Miastko-główny sponsor; TV-SAT-VIDEO  z Miastka, Wiza Hodowla Drobiu Naturalnego z Węglewa, MGOK Miastko, Dj Kiss Brothers, Husqvarna, Usługi Turystyczne i Handlowe Urszula Lange z Miastka, Stihl Miastko, Mrówka Miastko, Pawilon Handlowy Royal z Miastka, Tele-Ars z Miastka, Miłodent Pracownia Techniki Dentystycznej z Miłocic, Hurtowni OPTIM z Miastka, Rada Sołecka Miłocice, Pani Sołtys Teresa Lipka, Bank BGŻ Miastko, Policji z Miastka, Sraży Pożarnej z Miastka i osobom o wielkich sercach,takich jak: Pani Anna Świca, Weronice Świca, Panu Krzysiowi Gliwa, Proboszczowi Miłocic, Weronice Darczyk, Marcie Gliwa, Pani Agnieszczce Lorbieckiej, Pani Renacie Jasińskiej, Wojtkowi Jasińskiemu, Kacprowi Kuśmierek,Bartkowi Gliwa, Bartkowi, Dariuszowi i Patrykowi Dwulit,Danielowi Kędzierskiemu,Andrzejowi Gliszczyńskiemu,Karolinie Szczepaniak, Karolowi Szczepaniak, Dariuszowi Szczepaniak, Roksanie i Alicji Jaśkiewicz, Izabeli Hrycyszyn  i Waldkowi Świąder, Kacprowi Jasińskiemu, Damianowi Krauze, Radkowi Jasińskiemu i Łukaszowi Brylowskiemu Adrianowi Boczulak, Kubie Niedźwiedzkiemu, Krzysztofowi Machockiemu oraz wszystkim tym ,o których niestety zapomniałam .Kochani jesteście wielcy!!!!!!!!!

To był długi i upalny dzień,wiele wiele atrakcji,troszkę przeciwności i kilka wspaniałych osób, które dały siłę i daliśmy radę! Mam nadzieję, że się podobało! Dzięki Wam słońce zawsze wychodzi! Do następnego!!!! Dziękuję Wam! 

Monika Szczepaniak

 

 

 

 

 

 

 

 


W Miłocicach szykuje się familijna impreza. W najbliższą sobotę 13 czerwca 2015 roku - jak informuje nas nasza animator kultury Monika Szczepaniak - odbędzie się festyn rodzinny, który organizuje rada sołecka i grupa przyjaciół ze świetlicy wiejskiej w Miłocicach. Będzie sporo atrakcji dla dzieci i dla dorosłych. Pokazy sprzętu policyjnego i straży pożarnej (JRG PSP Miastko). Ma być smaczne jedzenie przygotowane przez Bar Granss z Miastka oraz na zakończenie wspaniała muzyka z DJ Kiss Brothers. Imprezę wsparło wielu sponsorów, m.in.: GRANSS- Główny sponsor imprezy, MGOK Miastko, STHILL Miastko, Usługi Turystyczne i Handlowe – Urszula Lange, MRÓWKA Miastko – Grupa PSB Harat, Hurtownia OPTIM, Wiza Hodowla Drobiu Naturalna, Sklep Kontur, Sklep Tele Ars,Jacek Bober, BGŻ Bank, Pawilon Handlowy ROYAL, Krzysztof Chmielewski TV-SAT-VIDEO, "Miłodent''Pracownia Techniki Dentystycznej oraz Rada Sołecka Miłocice. Sponsorom serdecznie dziękujemy. Przypominamy - START O GODZ.14.00 - 13.06.2015.