Kamnica 2014-05-14 08:48:08      

Animator kultury - pani Weronika Gajewska


 

W sobotę 11 lipca 2015 roku w Kamnicy odbędzie się festyn w ramach programu Działaj Lokalnie. Od godziny 10.00 na boisku obok świetlicy odbędzie się turniej piłki plażowej, a wieczorem od godz.18.00 na placu w parku zabawa taneczna z DJ z Grabowa.


Fundacja "Parasol" ogłosiła listę rankingową wniosków złożonych do Konkursu IX edycji Programu Działaj Lokalnie. Do programu zgłoszono 35 wniosków, których autorzy ubiegali się w sumie o ponad 170 tys. złotych. Komisja powołana przez Zarząd przyznała 14 projektom dotacje na łączną kwotę 55.200 zł. Po pierwszym etapie oceny uznano, iż wszystkie wnioski spełniały wymagania formalne. Do oceny merytorycznej członkom Komisji grantowej przekazano 35 projektów. Każdy z wniosków mógł uzyskać max. 45 punktów. 

Na liście tej znalazł się wspólny projekt grupy nieformalnej "Razem dla Kamnicy" i Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku pn. "WSZYSCY RAZEM, WSZYSCY WKOŁO ROZWIJAMY SIĘ WESOŁO". Projekt otrzymał dofinansowanie w wysokości 4156,00 zł. 


Rada sołecka w Kamnicy oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku w sobotnie popołudnie 30 maja 2015 roku zaprosiły dzieci na imprezę z okazji Dnia Dziecka. Były konkursy sprawnościowe, nagrody dla zwycięzców oraz kiełbaska z grilla dla wszystkich. Mimo niesprzyjającej pogody dzieci bawiły się znakomicie na terenie placu zabaw i całego kompleksu rekreacyjnego.

 

 

 

 

 

 

 

 


W sobotę, 30 maja 2015 roku o godz.15.00 na placu przy świetlicy wiejskiej w Kamnicy odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami festynu są Rada Sołecka w Kamnicy i Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku. W programie organizatorzy przewidują gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, a dla zwycięzców nagrody. Ponadto będzie kiesłbaska z grilla oraz napoje i słodycze dla dzieci.