Fernando

Data: 2018-01-26
Godzina: 16:00:00
„Fernando”, Reż. Carlos Saldanha, Prod. USA 2017, 106 min Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

Narzeczony na niby

Data: 2018-01-26
Godzina: 18:00:00
„Narzeczony na niby”, Reż. Bartosz Prokopowicz, Wyk. Julia Kamińska, Piotr Stramowski, Piotr Adamczyk, Tomasz Karolak Prod. Polska 2018 Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w emocjonalny rollercoaster. Szybko okaże się, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia. Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach.

Atak paniki

Data: 2018-01-26
Godzina: 20:00:00
„Atak paniki”, Reż. Paweł Maślona Wyk. Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Grzegorz Damięcki Prod. Polska 2017, 100 min Wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie. Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę. Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo."