Turniej Piłki Plażowej

Data: 2018-08-18
Godzina: 10:00:00

org. Firma DrewTrans, Burmistrz Miastka, MGOK Miastko"

Pchła Krętaczka

Data: 2018-08-22
Godzina: 13:00:00

Przedstawienie dla dzieci. Opowiada o małej pchełce, która nieustannie kłamie i psoci wszystkim dookoła - próbuje przekonać Kotka, że jest groźna, opowiadając mu niestworzone rzeczy o lwach, panterach i lampartach, które niby hoduje, Słoniowi obiecuje małżeństwo, nie zamierzając dotrzymać słowa, oszukuje Świnkę - kelnera w cukierni nie płacąc za zjedzone słodycze. Jej wybryki ukróca wreszcie sędzia – Piesek, który uświadamia niesfornej pchełce, że ta źle postępuje, nakłada na nią też zasłużoną karę. Skruszona pchełka obiecuje poprawę radząc jednocześnie dzieciom na widowni, by nie popełniały jej błędów, i były zawsze wobec wszystkich miłe i szczere. Świetlica MGOK"

Pchła Krętaczka

Data: 2018-08-22
Godzina: 15:00:00

Opowiada o małej pchełce, która nieustannie kłamie i psoci wszystkim dookoła - próbuje przekonać Kotka, że jest groźna, opowiadając mu niestworzone rzeczy o lwach, panterach i lampartach, które niby hoduje, Słoniowi obiecuje małżeństwo, nie zamierzając dotrzymać słowa, oszukuje Świnkę - kelnera w cukierni nie płacąc za zjedzone słodycze. Jej wybryki ukróca wreszcie sędzia – Piesek, który uświadamia niesfornej pchełce, że ta źle postępuje, nakłada na nią też zasłużoną karę. Skruszona pchełka obiecuje poprawę radząc jednocześnie dzieciom na widowni, by nie popełniały jej błędów, i były zawsze wobec wszystkich miłe i szczere. Świetlica w Trzcinnie""

Turniej Piłki Plażowej w Wałdowie

Data: 2018-08-25
Godzina: 10:00:00

Org. Rada Sołecka w Wałdowie, Firma ExPro Wałdowo, OSiR Miastko, MGOK Miastko"

Zawody w jeździe na hulajnodze

Data: 2018-08-26
Godzina: 16:00:00

Org. MGOK Miastko""

Kraina z lodu

Data: 2018-08-31
Godzina: 13:00:00

Elsa zamieszkuję lodowy zamek , który sama dla siebie stworzyła , gdyż posiada ona moc władania lodem i śniegiem .Księżniczka uciekła z królestwa , które zamieszkiwała od dzieciństwa , ponieważ nie potrafi ona panować nad swoją mocą i boi się ,że wyrządzi krzywdę zarówno swojej rodzinie jak i poddanym .Jednak w zamku jest ktoś, kto za Elsą bardzo tęskni- jej młodsza siostra. Anna bardzo chce odnaleźć swoją starszą , kochaną siostrę i przywrócić lato w całym królestwie .W tym celu udaję się na poszukiwanie Lodowego zamku, który zamieszkuje Elsa . Na swojej drodze spotyka ona Kristoffa oraz zabawnego bałwanka Olafa, którzy będą pomagali jej podczas wyprawy . Czy Annie uda się odnaleźć siostrę ? Czy Elsa będzie potrafiła przywrócić lato w królestwie ? Świetlica MGOK""

Kraina z lodu

Data: 2018-08-31
Godzina: 15:00:00

Elsa zamieszkuję lodowy zamek , który sama dla siebie stworzyła , gdyż posiada ona moc władania lodem i śniegiem .Księżniczka uciekła z królestwa , które zamieszkiwała od dzieciństwa , ponieważ nie potrafi ona panować nad swoją mocą i boi się ,że wyrządzi krzywdę zarówno swojej rodzinie jak i poddanym .Jednak w zamku jest ktoś, kto za Elsą bardzo tęskni- jej młodsza siostra. Anna bardzo chce odnaleźć swoją starszą , kochaną siostrę i przywrócić lato w całym królestwie .W tym celu udaję się na poszukiwanie Lodowego zamku, który zamieszkuje Elsa . Na swojej drodze spotyka ona Kristoffa oraz zabawnego bałwanka Olafa, którzy będą pomagali jej podczas wyprawy . Czy Annie uda się odnaleźć siostrę ? Czy Elsa będzie potrafiła przywrócić lato w królestwie ?, Świetlica w Dretyniu""

Dożynki Gminne w Piaszczynie

Data: 2018-09-08
Godzina: 14:00:00

org. Gmina Miastko, Rada Sołecka w Piaszczynie, OSiR Miastko, MGOK Miastko