Szkoła Pana Kleksa

Data: 2020-07-09
Godzina: 13:00:00

Szkoła Pana Kleksa to historia dwunastoletniego niesfornego Adasia, który za namową szpaka Mateusza zostaje umieszczony w szkole. Tam poznaje nauczyciela Pana Kleksa który wprowadza go w świat nauki. Dzięki temu Adasia czeka wiele niezapomnianych i pouczających przygód. W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi takie jak imitacja przyrządzania jedzenia wraz z Panem Kleksem, taniec i poszukiwanie kości wraz z psem Rexem. Zastosowano trzy zmieniające się kurtyny. Postaci: Adaś Niezgódka, animowany szpak Mateusz, Pan Ambroży Kleks, golarz Filip, Pies Rex, animowany pies Lord, Lalka Adolf i autor powieści."

Szkoła Pana Kleksa

Data: 2020-07-09
Godzina: 15:00:00

Szkoła Pana Kleksa to historia dwunastoletniego niesfornego Adasia, który za namową szpaka Mateusza zostaje umieszczony w szkole. Tam poznaje nauczyciela Pana Kleksa który wprowadza go w świat nauki. Dzięki temu Adasia czeka wiele niezapomnianych i pouczających przygód. W spektaklu można usłyszeć trzy utwory zaśpiewane na żywo oraz zabawy z dziećmi takie jak imitacja przyrządzania jedzenia wraz z Panem Kleksem, taniec i poszukiwanie kości wraz z psem Rexem. Zastosowano trzy zmieniające się kurtyny. Postaci: Adaś Niezgódka, animowany szpak Mateusz, Pan Ambroży Kleks, golarz Filip, Pies Rex, animowany pies Lord, Lalka Adolf i autor powieści. świetlica w Słosinku"

Kraina Lodu 2

Data: 2020-07-12
Godzina: 16:30:00

Dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą? Odpowiedź na to pytanie nie daje jej spokoju i… zagraża całemu królestwu! Dlatego razem z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszają w niebezpieczną i niezwykłą podróż. Czy ta wyprawa odmieni życie bohaterów? Czego się podczas niej dowiedzą? Jakie przygody przeżyją? W oscarowej Krainie lodu Elsa bała się, że jej moc jest zbyt potężna i może doprowadzić do katastrofy. W drugiej części musi mieć nadzieję, że ta moc będzie wystarczająca, aby przezwyciężyć problemy, które napotka. Czy tak się stanie?