Lista uczestników



 2018-05-08 20:31:53        

Lista uczestników Konkursu...


Lista uczestników

Eliminacji Gminnych XLIX Konkursu Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne”

11 maj 2018 r. godz.10:00

 

Kat. I

 

1. Chamier Ciemińska Aleksandra - Komputer zachorował, Agnieszka Galica

2. Darczyk Bartosz - Kwoka, Jan Brzechwa

3. Darczyk Oliwia - Ballada o kogucie, Wanda Chotomska

4. Dzięcioł Julia - Spóźniony słowik, Julian Tuwim

5. Iwaszko Gabriela - Idźmy leśną drogą, Julia Abramowska

6. Kazimierczyk Wiktoria - Rzepka, Julian Tuwim

7. Kuras Stanisław - Dziura w moście, Wanda Chotomska

8. Monasterska Iga - Okulary, Julian Tuwim

9. Nowicka Nikola - Pomidor, Jan Brzechwa

10. Olszewska Karolina - Jajko, Jan Brzechwa

11. Rekowski Oskar - Baran, Jan Brzechwa

12. Wasielewska Maja - Bosa osa, Dorota Geller

13. Wreza Monika - Na straganie, Jan Brzechwa

14. Żmidzińska Julia - Dżoncio, Julian Tuwim

Kat. II

 

1. Balas Aleksandra - Dwa wiatry, Julian Tuwim

2. Chamier Ciemińska Agata - Małpa w kąpieli, Aleksander Fredro

3. Czech Weronika - Ojciec, Jan Brzechwa

4. Ćwiklińska Oliwia - Szczęście, Władysław Broniewski

5. Gajewska Hanna - Pomidor, Jan Brzechwa

6. Ginter Aleksandra - Szpak i sowa, Jan Brzechwa

7. Hałasowska Nikola - Mucha, Jan Brzechwa

8. Kuras Zofia – Może zobaczymy, Maria Kownacka

9. Napieraj Zuzanna – Preludium deszczowe, Wanda Chotomska

10. Olesiak Weronika - Ciąg żurawi, Leopold Staff

11. Połowyszczak Malwina - Pan Tadeusz, Adam Mickiewicz

12. Potomska Kinga - Kim właściwie była ta piękna pani?, Edward Stachura

13. Starczewska Wanesa - Dookoła mgła, Edward Stachura

14. Szajner Wiktoria- Gdzie jest wiosna?, Danuta Gellnerowa

15. Wesołowska Maja – Apel do ludzi, Stanisław Kraszewski

 

Kat. III

 

1. Ciechanowicz Oliwia - Dusiołek, Bolesław Leśmian

2. Ciemiński Marek - O lesie i przyjaźni z przyrodą,

3. Krzemińska Maria - Do moich uczniów, Jan Twardowski

4. Kwaśniewska Julia - Poezja, Władysław Broniewski

5. Marciszonek Iga – A głupiemu radość, Jan Brzechwa

6. Napieraj Julia - Kwoka, Jan Brzechwa

7. Szatlak Sara – Ty i ja, Jan Brzechwa

8. Zabrocki Michał – Skrzydła, Marcin Urban