Seanse filmowe 2018-05-10 06:09:22        

W sobotę, 19 maja 2018 ...


kolejne seanse filmowe. Tym razem zobaczymy następujące filmy:

g.15:30 - „Piotruś Królik”, Reż. Will Gluck, Wyk.  Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Prod. USA/Wielka Brytania/Australia 2018, 93 min

Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii „Piotruś Królik” wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem  przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

 

g.17:15 - „Paweł, uczeń Chrystusa”, Reż. Andrew Hyatt, Wyk. Jim Caviezel, James Faulkner, Olivier Martinez

Prod.  USA 2018, 108 min

Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem.

 

g.19:30 - „Katyń – ostatni świadek”, Reż. Piotr Szkopiak, Wyk. Alex Pettyfer, Talulah Riley, Robert Więckiewicz, Piotr Stramowski

Prod.  Polska/Wielka Brytania 2018, 94 min

Powojenny Bristol. Dziennikarz Stephen Underwood marzy o sławie i temacie, który wreszcie rozkręci jego karierę. Ta szansa rodzi się, gdy mężczyzna przypadkowo wpada na trop sprawy samobójstwa polskiego żołnierza przebywającego w lokalnym obozie dla uchodźców. Podążając za dziennikarskim instynktem, Stephen dociera do informacji o tym, co tak naprawdę wydarzyło się w Katyniu. Ich ujawnienie wpłynie na losy całej powojennej Europy.

Bilety do nabycia na stronie: zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety