Finał Regionalny



 2018-05-29 17:52:08        

Uczestnicy Finału Regionalnego


Uczestnicy Finału Regionalnego XLIX Konkursu Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne”

Miastko 2018

Kat. 1 – 4 czerwca 2018 g.10:00 Świetlica MGOK Miastko ul. Bolesława Chrobrego 6b

1. Adamczyk Alina - Julian Tuwim "Zosia Samosia"

2. Adamska Julia - Bożena Pierga "Awantura w piórniku"

3. Brzeźniak Laura - Eliza Rozdoba "Kawki"

4. Darczyk Oliwia - Wanda Chotomska "Ballada o kogucie"

5. Drążkowska Helena - Michał Rusinek "Łóżko"

6. Frąckiewicz Julia - Julian Tuwim "Spóźniony słowik"

7. Gierszewski Filip - Danuta Wawiłow "Szybko"

8. Kamińska Laura - Włodzimierz Domeradzki "Majowy wiersz"

9. Klasa Maja - Maria Konopnicka "Parasol"

10. Kowalski Kacper - Julian Tuwim "Spóźniony słowik"

11. Krycińska Alicja - Joanna Papuzińska "Smutna Baba Jaga"

12. Krefft Alicja - Julian Tuwim "Spóźniony słowik"

13. Krygier Kacper - Jan Brzechwa "ZOO"

14. Kulisiewicz Aleksandra - Urszula Kozłowska "Kogut"

15. Kuras Stanisław - Wanda Chotomska "Dziura w moście"

16. Łącka Aleksandra - Agnieszka Frączek "Całuski"

17. Łącka Zuzanna - Lech Pijanowski "Kolorowa krowa"

18. Montusiewicz Antoni - Dorota Gellner "Czekoladki dla sąsiadki"

19. Metlicka Michalina - Danuta Wawiłow "O rupakach"

20. Narloch Nikola - Danuta Wawiłow "Świnka"

21. Olszewska Karolina - Jan Brzechwa "Jajko"

22. Żółtak Magdalena - Julian Tuwim "Pstryk"

23. Zaton Halszka - Julian Tuwim "Spóźniony słowik"

 

Kat. 2 - 5 czerwca 2018 g.10:00 Świetlica MGOK Miastko ul. Bolesława Chrobrego 6b

1. Bielicki Mateusz - Julian Tuwim "Ptasie plotki"

2. Błaszkowska Michalina - Marcin Brykczyński "Na papierze"

3. Czarnecka Amelia - Dorota Gellner "Przyjaciele"

4. Ćwiklińska Oliwia - Władysław Broniewski "Szczęście"

5. Druszcz Paulina - Dorota Gellner "Bosa osa"

6. Garus Joanna - Kalina Jeżykowska "Karuzela"

7. Jaumin Maja - Agnieszka Frączek "Dzień niegrzeczności”

8. Kobiella Maja - Danuta Wawiłow "Daktyle"

9. Kołek Ewelina - Ludwik Jerzy Kern "Dialog"

10. Lemańczyk Dawid - Danuta Wawiłow "Na wystawie"

11. Łącki Szymon - Maria Terlikowska "Straszny sen"

12. Matea Roksana - Maria Konopnicka "Sposób na laleczkę"

13. Milewski Maciej - Maria Konopnicka "Ojczyzna"

14. Mrozek Gliszczyńska Jowita - Władysław Broniewski "Spowiedź"

15. Napieraj Zuzanna - Wanda Chotomska "Preludium deszczowe"

16. Paszylk Eliza - Konstatnty I. Gałczyński "Dlaczego ogórek nie śpiewa"

17. Potomska Kinga - Edward Stachura "Kim właściwie była ta piękna pani"

18. Prądzyńska Amelia - Jan Klich "Prośba książki"

19. Sadyś Julia - Tadeusz Kubiak "Bajka o śnieżnym królu"

20. Sitarek Nikola - Joanna Kulmowa "Pies i ogon" 

21. Stanisławska Amelia - Wanda Chotomska "Motyl"

22. Starzyńska Kornelia - Dorota Gellner "Bosa osa"

23. Strzelecka Marta - Julian Tuwim "Spóźniony słowik"

24. Synakowska Laura - Jan Brzechwa "Ptasie plotki"

25. Wantoch Rekowska Agata - Wanda Chotomska "Łyżka"

26. Wrońska Amelia - Julian Tuwim "Grzyby"

27. Wrońska Kinga - Jan K. Siwek "Czapka niewidka"

28. Wróbel Kalina - Jan Brzechwa "Leń"

 

Kat. 3 - 6 czerwca 2018 g.10:00 Świetlica MGOK Miastko ul. Bolesława Chrobrego 6b

1. Berent Marta - Wisława Szymborska "Nic dwa razy"

2. Bielawa Agata - Beata Andrzejczuk "Pamiętnik nastolatki"

3. Brodziak Patrycja - Wisława Szymborska "Nic dwa razy"

4. Czarnecka Zofia - Barbara Kosmowska "Dziewczynka z parku"

5. Dykier Kinga - Patrycja Maj "Pamiętnik ze starej szafy"

6. Gliszczyńska Zuzanna - Małgorzata Musierowicz "Pulpecja"

7. Greczyło Julia - Czesław Miłosz "Na dzień dobry"

8. Hendrych Karolina - Hanna Ożogowska "Dziewczyna i chłopak czyli heca na czternaście fajerek"

9. Krzemińska Maria - Jan Twardowski "Do moich uczniów"

10. Kuczkowska Maja - Władysław Broniewski "Pierwszy maja"

11. Kujawska Maja - Julian Tuwim "Czyhanie na Boga"

12. Ławrynowicz Izabela - Stanisław Barańczak "Płakała w nocy"

13. Molska Martyna - Aleksander Kamiński "Kamienie na szaniec"

14. Osowska Joanna - Barbara Kosmowska "Samotni.pl"

15. Skrzypczak Marta - Joanna Drożba "Łza"

16. Szatlak Sara - Jan Brzechwa "Ty i ja"

17. Szyca Dobrosława - Wisława Szymborska "Utopia"

18. Szyca Sandra - Paulo Coelho "Być jak płynąca rzeka"

19. Śpiołek Kazimierz - Krzysztof K. Baczyński "Przypowieść"

20. Zabrocki Michał - Marcin Urban "Skrzydła"