Było kolorowo 2018-08-04 05:55:51        

Park przepełniony kolorami


Wczoraj, 3 sierpnia, w parku odbyły się dwie imprezy w ramach akcji "Kolorowe lato". Pierwsza to warsztaty malarskie "Park pełen kolorowych pejzaży" i "Festiwal kolorów" powiązany z działaniami muczno-rozrywkowymi.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Miastku zaprosił całe rodziny do wspólnego malowania na rozwieszonej między drzewami w parku folii ogrodowej. Farby i pędzle sponsorowała miastecka Mrówka. Akcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, gdyż w parku zebrało się bardzo wielu sympatyków twórczego spędzania wolnego czasu. Starsi i młodsi dawali z siebie wszystko by ubarwić naszą rzeczywistość.

W drugiej części imprezy, tj, podczas "Festiwalu kolorów" na placyku przy fontannie, DJ Kamil z firmy Events Kreator z Kielc zachęcał wszystkich do wspólnej zabawy przy popularnej muzyce rozrywkowej, a co jakiś czas zapraszał na środek placyku i po wspólnym odliczaniu poszły w górę kolorowe proszki holi. W tym momencie w parku dominowały pastelowe kolory kredowego proszku, pomalowane twarze i kolorowe warkoczyki.

Proszę popatrzeć, kto nie był, na kilka fotek, a kto był ku przypomnieniu.