27 Finał WOŚP 2018-10-24 10:31:18        

Szukamy wolontariuszy....


Miastecki 27 Finał WOŚP 2019 - czekamy na wolontariuszy. Mamy 70 miejsc oraz nieograniczoną liczbę dla "Pomocników i Organizatorów". Czekamy na Was i liczymy, że w kolejnym finale staniecie na wysokości zadania.
Zapraszamy do współpracy organizacje, stowarzyszenia, szkoły i placówki oświatowe oraz osoby indywidualne.
POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE
Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych
27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Pierwsze spotkanie w poniedziałek 29 października 2018 o godz.14:00 w sali nr 5 w MGOK Ogólniak przy ul. A.Mickiewicza 2a.

Wasz Szef Sztabu Dziadek Jasiu