Sukces Liliany 2018-11-29 19:20:11        

Sukces Liliany Andrysiak.


Z radością informujemy, że rozstrzygnięty został Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu” organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim w ramach zadania „KALISZ POMORSKI-BLIŻEJ NATURY” DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie. 

W pracach tegorocznej Komisji Konkursowej uczestniczyli: Magdalena Bącelak (artysta-plastyk, pedagog), Bernadeta Klimczak (animator kultury, fotografik), Elżbieta Bacztub-Bakiewicz (pedagog, plastyk). W imieniu jurorów konkursu oraz pracowników M-GOK w Kaliszu Pomorskim składamy serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu oraz nauczycielom i instruktorom za nadesłanie prac pokazujących niezwykłość polskich lasów oczami dziecka i młodego człowieka. Choć jurorzy nie mieli łatwego zadania, udało się wyłonić laureatów konkursu. Jury wybierało zwycięskie prace spośród 1358 prac plastycznych nadesłanych na konkurs z 201 placówek i instytucji. 

I tu akcent miastecki. Liliana Andrysiak z sekcji plastycznej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miastku, której instruktorem plastyki jest pani Marzanna Kowalczyk, zdobyła wyróżnienie w swojej grupie wiekowej (dzieci w klas I-III szkoły podstawowej).

Gratulujemy naszej laureatce i pani instruktor kolejnego sukcesu. Poniżej nagrodzona praca.