Festyn rodzinny w Miłocicach 2015-06-15 20:05:30        

W dniu 13 czerwca o godzinie 14.00 zaczęliśmy Festyn Rodzinny w Miłocicach, prowadzony przez Weronikę Świcę oraz Monikę Szczepaniak. Na boisku trwał mecz piłki nożnej Kawalerowie kontra Żonaci (zakończony wynikiem 5:3 o nagrodę Pani Sołtys ),oraz piłki siatkowej Młodzi kontra Młodzi z wynikiem 2:0 dla młodych z dziewczyną w składzie - o piłkę ufundowaną przez Pana Jarka Jakimiec z Firmy Miłodent z Miłocic. Głównym sponsorem naszej imprezy był Granss z Miastka,który zapewnił mega smaczne  jedzenie, picie i wiele, wiele atrakcji takich, jak malowanie twarzy naszych milusińskich - zupełnie za darmo, konkurencję dla prawdziwych mężczyzn (przerzucanie wielkich opon, chodzenie na szczudłach) z nagrodą ufundowaną przez Bar Granss. Przybył do nas Super Bohater i Klown, którzy pomagali dzieciom w przeciąganiu liny. Tutaj wygrała drużyna Klowna. W trakcie zabawy, którą nagłaśniał charytatywnie DJ Kiss Brothers, cały czas trwały liczne konkursy dla najmłodszych, młodzież wspaniała,otwarta, skora do pomocy - cały czas pomagała w organizacji. Były także biegi, skakanki, taczki z rodzicami, jabłka na sznurku, najpiękniejszy rysunek maskotki Mrówka Miastko, przerzucanie opon i inne. Dzięki firmie TV SAT VIDEO i Panu K. Chmielewskiemu z Miastka, była też  loteria. Pieniążki zapewnią lody i napoje dla dzieci przebywających na świetlicy podczas wakacji. Odbyły się pokazy naszej Policji i Straży Pożarnej. Panowie byli otwarci i zapewnili super atrakcje. Przy lazurowym niebie i pełnym słońcu spadł orzeźwiający deszcz z strażackich węży, który sprawił, że było beztrosko i wesoło. Można było zjeżdżać na dmuchanym zamku (ufundowanym przez Sklep Kontur z Miastka i Radę Sołecką w Miłocicach). Mam nadzieję, że czekoladowy sernik mojej mamy, drożdźówka Sołtysa i babeczki Roksanki Jaśkiewicz i słodyczach ufundowanych przez Firmę Wiza Hodowla Drobiu Naturalnego z Węglewa - smakowały, a wielkie ognisko i smak kiełbasek był niezapomniany. Pani Anna Świca zorganizowała kącik medyczny, można było się zbadać, uzyskać fachową poradę i uśmiech Pani Ani zupełnie za darmo. Po upalnym dniu o godz 20.00  zwystartował DJ Kiss Brothers, zapewniając zabawę taneczną do póznych godzin nocnych, zabawę przerwał na moment - niespodzianką - pokaz ogni zapewniony przez wspaniałych ludzi o wielkich sercach z Baru Granss.

Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów:Granss Miastko-główny sponsor; TV-SAT-VIDEO  z Miastka, Wiza Hodowla Drobiu Naturalnego z Węglewa, MGOK Miastko, Dj Kiss Brothers, Husqvarna, Usługi Turystyczne i Handlowe Urszula Lange z Miastka, Stihl Miastko, Mrówka Miastko, Pawilon Handlowy Royal z Miastka, Tele-Ars z Miastka, Miłodent Pracownia Techniki Dentystycznej z Miłocic, Hurtowni OPTIM z Miastka, Rada Sołecka Miłocice, Pani Sołtys Teresa Lipka, Bank BGŻ Miastko, Policji z Miastka, Sraży Pożarnej z Miastka i osobom o wielkich sercach,takich jak: Pani Anna Świca, Weronice Świca, Panu Krzysiowi Gliwa, Proboszczowi Miłocic, Weronice Darczyk, Marcie Gliwa, Pani Agnieszczce Lorbieckiej, Pani Renacie Jasińskiej, Wojtkowi Jasińskiemu, Kacprowi Kuśmierek,Bartkowi Gliwa, Bartkowi, Dariuszowi i Patrykowi Dwulit,Danielowi Kędzierskiemu,Andrzejowi Gliszczyńskiemu,Karolinie Szczepaniak, Karolowi Szczepaniak, Dariuszowi Szczepaniak, Roksanie i Alicji Jaśkiewicz, Izabeli Hrycyszyn  i Waldkowi Świąder, Kacprowi Jasińskiemu, Damianowi Krauze, Radkowi Jasińskiemu i Łukaszowi Brylowskiemu Adrianowi Boczulak, Kubie Niedźwiedzkiemu, Krzysztofowi Machockiemu oraz wszystkim tym ,o których niestety zapomniałam .Kochani jesteście wielcy!!!!!!!!!

To był długi i upalny dzień,wiele wiele atrakcji,troszkę przeciwności i kilka wspaniałych osób, które dały siłę i daliśmy radę! Mam nadzieję, że się podobało! Dzięki Wam słońce zawsze wychodzi! Do następnego!!!! Dziękuję Wam! 

Monika Szczepaniak