Ferie w Świerzenku 2019-02-21 08:53:25        

Tanecznie i smacznie...


Nieubłagalnymi krokami zbliża się do nas koniec ferii zimowych. Brak śniegu nie oznaczał, że dzieci w naszej świetlicy się nudziły. Każdy znalazł tu ciekawe zajęcia, w których mógł uczestniczyć: zajęcia plastyczne, zajęcia ze śpiewu z Panem Zbigniewem Bilińskim, zajęcia kulinarne (pieczenie ciast), zajęcia taneczne, które prowadziła Pani Paulina Krzemińska. Odbyła się też zabawa walentynkowa. Gościnnie też w naszej świetlicy wystąpiła ośmioletnia Zosia Karpecka, która przedstawiła publiczności pokaz akrobatyki sportowej. Dzieci były zachwycone! 
Zosia na codzień uczęszcza na zajęcia do UKS "Piramida" w Starogardzie Gdańskim. Złożyła nam obietnice, że jeszcze kiedyś wystąpi na naszej scena wraz ze swoją koleżanką, z którą wspólnie jeździ na zawody. Przed nami jeszcze spotkanie z aktorami w spektaklu teatralnym pt. "Kot w butach" i Finał Ferii Zimowych w MGOK-u. 
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i do zobaczenia w piątek podczas Finału Ferii Zimowych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury. 
PS. Dziękuję Pani Bożenie Pontus i Pani Teresie Stadnik za miłą atmosferę podczas warsztatów z papierowej wikliny. Dziękuję też pozostałym anunatorkom kultury za umożliwienie dzieciom uczestniczenia w tych warsztatach, a dzieciom życzę cierpliwości w wyolataniu koszyków z papieru i czekam na efekty ich pracy! 
Pozdrawiam D. W