Break dance 2019-03-18 20:27:34        

Warsztaty taneczne...


W dniu 01. 03. 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Świerzenku odbyły się dwugodzinne warsztaty taneczne z Panem Marcinem Grzybowskim. Pan Marcin to trener motywacyjny, instruktor tańca, wielokrotny reprezentant brak dancu na arenie międzynarodowej, współtwórca grupy N.A.S.A. Koszalin.

Nasze dzieci z obydwu grup tanecznych ,,Mini Lajcik" i ,,Lajcik" miały okazję brać udział w warsztatach i  nauczyć się nowych figur tanecznych. Pan Marcin bardzo szybko zaprzyjaźnił się z dziećmi, ponieważ swoją wiedzę, którą posiada postarał się przedstawić w sposób humorystyczny i wesoły. Uczestnicy warsztatów byli zachwyceni jego podejściem do tańca i ogólnie do życia. Pan Marcin bowiem okazał się człowiekiem radosnym i pogodnym. Mówił, że taniec to jet jego życie, że nasze dzieci mają kierować się pasją i zainteresowaniami, że nie mają marnować czasu i starać się kochać to, co robią.

Dziękuję bardzo serdecznie Panu Dyrektorowi MGOK-u za wsparcie finansowe, Pani Paulinie Krzemińskiej za zorganizowanie tych warsztatów. Oto krótka fotorelacja.

Z pozdrowieniami D.W.