Gary Moore Tribute 2019-03-20 05:18:06        

Koncert w MGOK Miastko


Koncert Jacka Moore'a z muzykami z Polski w sali MGOK Miastko 30 marca 2019 r. o godz.19:30. Wstęp tylko 25,00 zł. Zapraszamy.

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Gary Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple.
Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.
Łukasz Gorczyca, basista, kompozytor, znany jest ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z takimi artystami, jak Wheatbread Johnson, Griff Hamlin, Patsy Gamble, Barry Richman, Alvon Johnson, Keith Thompson, Rob Tognoni, Risto Toppola, Terry Man, Chuck Frazier, Kellie Rucker, Billy Hamilton, Chaz de Paolo, Alex Rossi, Grainne Duffy, Ian Sands Blues Band, Krissy Matthews, Dave Ellis Blues Band, Andy Egert, Janet Robin, Wojciech Korda, Leon Hendrix, Noel Coutts i innymi.
Obok Moore′a i Gorczycy pojawią się również Tomek Dominik, jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych,
grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem. Bardzo
często można oglądać go w składzie Gorczycy.
Gitarę solową w tym projekcie będzie reprezentował Kuba Szturm, pochodzący z Rzeszowa muzyk, kompozytor,
producent, nauczyciel..
Wokalnie, z utworami legendy brytyjskiej muzyki Gary′ego Moore′a, zmierzy się Szymon Pejski, pochodzący z Łodzi
wokalista i multiinstrumentalista, który solidne muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown. Wiele osób pamięta go zapewne z programu Mam Talent gdzie występował jako członek zespołu SteamLove.
Jack Moore - gitary
Szymon Pejski - wokal
Kuba Szturm - gitary
Łukasz Gorczyca - bas
Tomek Dominik - perkusja