Finał konkursu



 2019-04-14 00:00:00        

Nagrodzeni i wyróżnieni


W piątek 12 kwietnia o godz.12:00 w Świetlicy MGOK Miastko odbyla się uroczystość wręczenia nagród w Konkursie Plastycznym "Kolorowa wielkanoc". Poniżej publikujemy kilka fotek z tej uroczystości. Dziękujemy uczestnikom konkursu, opiekunom, nauczycielom i animatorom kultury ze świetlic wiejskich MGOK Miastko. 

Serdecznie dziękujemy sponsorom: Firmie Max-Elektro z Miastka oraz Firmie OPTIM z Miastka.

Do następnego konkursu z życzeniam wspaniałych, szczęśliwych i pełnych wzniosłych przeżyć Świąt Wielkanocnych.


Protokół

z obrad komisji konkursowej III Wielkanocnego Konkursu Plastycznego „Kolorowa Wielkanoc”.

W dniu 9 kwietnia 2019 r. w pracowni plastycznej MGOK komisja konkursowa w składzie:

  1. Bernadeta Zwolska – Dyrektor Filii nr 4 w Miastku Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Słupsku
  2. Alina Francuzik – pracownik Biblioteki Publicznej w Miastku
  3. Waldemar Zwiewka – pracownik Biblioteki Publicznej w Miastku
  4. Janusz Gawroński – dyrektor MGOK Miastko,

Postanowiła, że spośród 193 nadesłanych prac na konkurs (101 kartek wielkanocnych, 30 pisanek i 63 stroiki wielkanocne), nagrodzić:

W kategorii kartka wielkanocna:

Szkoły podstawowe klasy I-IV

  1. Liliana Andrysiak – MGOK Miastko
  2. Alan Grzelak – Świetlica w Słosinku
  3. Katarzyna Izbińska – Świetlica w Żabnie

Oraz wyróżnić

Agata Szajner – Świetlica Słosinko, Julia Wiśniewska – MGOK Miastko, Laura Jakimiec – Świetlica Miłocice

 Szkoły podstawowe klasy V-VIII i klasy gimnazjalne

  1. Hanna Narloch – MGOK Miastko
  2. Natalia Szatkowska – Świetlica Wałdowo
  3. Piotr Faber – Świetlica Świerzenko

Oraz wyróżnić

Julia Kubarska – SP Dretyń, Olga Należyta – Świetlica Wałdowo, Sandra Izbińska – Świetlica Wałdowo

 

 Szkoły ponadpodstawowe

  1. Maria Krzemińska – ZSOiT Miastko
  2. Małgorzata Mitrenga – ZSOiT Miastko
  3. Klaudia Łopacka i Aleksandra Wolska – obie ZSOiT Miastko

 

W kategorii pisanka

Szkoły podstawowe klasy I-IV

  1. Krzysztof Bocyk – Świetlica Wałdowo
  2. Martyna Kalinowska – Świetlica Trzcinno
  3. Lena Wojtera – Świetlica Miłocice

Oraz wyróżnić

Alan Grzelak – Świetlica Słosinko, Lena Ziółkowska – Świetlica Chlebowo

 

Szkoły podstawowe klasy V-VIII i klasy gimnazjalne

  1. Katarzyna Sieńko – SP Dretyń
  2. Marta Stefanicka – SP Dretyń
  3. Syzmon Ziółkowski – Świetlica Trzcinno

Oraz wyróżnić

Wiktoria Wrycza – Świetlica Trzcinno, Julita Śmietana – SP Dretyń, Oskar Grzelak – Świetlica Słosinko

 

Szkoły ponadpodstawowe

  1. Anna Stadnik – Świetlica Trzcinno

 

W kategorii stroik wielkanocny

Szkoły podstawowe klasy I-IV

  1. Marcin Płościński – SP Kamnica
  2. Lena Wojtera – Świetlica Miłocice
  3. Julia Potomska – Świetlica Świerzenko

Oraz wyróżnić

Filip Kiedrowski – SP Kamnica, Ewelina Szymańska – Świetlica Żabno, Wiktoria Wojtera – Świetlica Miłocice

 

Szkoły podstawowe klasy V-VIII i klasy gimnazjalne

  1. Świetlica Miłocice
  2. Olga Należyta – świetlica Wałdowo
  3. Piotr Faber – Świetlica Świerzenko

Oraz wyróżnić

Oskar Grzelak – Świetlica Słosinko, Wiktoria Wrycza – Świetlica Trzcinno

 

Szkoły ponadpodstawowe

  1. Kornelia Ożugowska – ZSOiT Miastko
  2. Anna Stadnik – Świetlica Trzcinno
  3. Julia Pawlik – ZS nr 7 Biały Bór

Oraz wyróżnić

Zuzanna Malecka – ZS nr 7 Biały Bór, Aleksandra Wolska – Świetlica Świerzenko, Klaudia Łopacka – ZSOiT Miastko, Weronika Kaczmarczyk – ZSOiT Miastko

 

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują opiekunom, nauczycielom i animatorom kultury za propagowanie idei konkursu oraz zachęcanie młodych ludzi do kultywowania oprawy Świąt Wielkanocnych.

Uczestnicy konkursu zostaną nagrodzeni podczas wernisażu wystawy w dniu 12 kwietnia 2019 roku (piątek) o godz.12.00 w sali świetlicy MGOK Miastko przy ulicy Bolesława Chrobrego 6b.

Informacji na temat konkursu udziela pani Marzanna Kowalczyk (MGOK Miastko) pod numerem telefonu 510 837 210, 59 857 29 09.