Ptaki i ptaszki



 2019-05-06 11:15:33        

Lista uczestników Eliminacji 


Gminnych Konkursu Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne”

Kat. I

  1. Liliana Andrysiak – „Lokomotywa” J. Tuwim (SP 2 Miastko)
  2. Piotr Babiarz – „Kaczka” (SP Wałdowo)
  3. Tomasz Belka – „Kaczka Dziwaczka” J. Brzechwa (Świetlica Świerzenko)
  4. Krzysztof Bocyk – „Na straganie” J. Brzechwa (Świetlica Wałdowo)
  5. Aleksandra Bruska – „Wiosna” B. Lewandowska (SP Świerzno)
  6. Julia Dzięcioł – „Kos” J. Brzechwa (SP Świerzno)
  7. Weronika Golubska – „Jajko” J. Brzechwa (SP Świerzno)
  8. Jan Jankowski – „Bocian i ropucha” J. Kulmowa (Świetlica Żabno)
  9. Hanna Karkut – „Krótka rozprawa o metodzie” L.J. Kern (Świetlica Miłocice)
  10. Hanna Kuras – „Mamusia” ks. J. Twardowski (SP 2 Miastko)
  11. Bartłomiej Lipiński – „Kogut” (SP Wałdowo)
  12. Marta Łukasiewicz – „Samochwała” J. Brzechwa (SP 2 Miastko)
  13. Jakub Młynarz – „Lis i jaskółka” J. Brzechwa (SP 2 Miastko)
  14. Agata Szajner – „Wiosna i moda” B. Głodkowska (Świetlica Słosinko)
  15. Viktoria Szymanowska – „Rozmawiała gęś z prosięciem” J. Brzechwa (SP 3 Miastko)

Kat. II

  1. Oliwia Darczyk – „Słońce” M. Szyszko (PMDK Miastko)
  2. Zuzanna Deniusz – „Parasol” M. Konopnicka (SP 3 Miastko)
  3. Laura Gocan – „Sen” I. Laris (PMDK Miastko)
  4. Lena Gocan – „O czym nie wie maluch?” M. Przewoźniak (PMDK Miastko)
  5. Zofia Kuras – „Mowa ptaków” J. Tuwim (SP 2 Miastko)
  6. Kinga Kwaśniewska – „Bunt anioła” J. Brzechwa (SP Świerzno)
  7. Malwina Połowyszczak – „Wiosna w Szczecinie” K.I. Gałczyński (Świetlica Słosinko)
  8. Olga Należyta – „Lokomotywa” J. Tuwim (Świetlica Wałdowo)
  9. Zuzanna Napieraj – „Drzewo” D. Wawiłow (SP 2 Miastko)
  10. Antonina Nowicka – „Daktyle” D. Wawiłow (SP 2 Miastko)
  11. Karolina Olszewska – „Foka” J. Brzechwa (SP Świerzno)
  12. Michał Przywitowski – „Dni wiosenne” G. Turnau (Świetlica Chlebowo)
  13. Maja Wesołowska – „Wizyta”L. Ogińska (Świetlica Żabno)
  14. Oliwia Wiśniewska – „Pani Twardowska” A. Mickiewicz (PSP Kamnica)
  15. Lena Wojtera – „Zosia Samosia” J. Tuwim (Świetlica Miłocice)
  16. Monika Wreza – „Dialog z pluskwą” L.J. Kern (Świetlica Miłocice)
  17. Wiktoria Wrycza – „Kijanki” J. Brzechwa (Świetlica Trzcinno)
  18. Aleksandra Ziobro – „Leń” J. Brzechwa (Świetlica Trzcinno)
  19. Magdalena Żmidzińska – „Ptasie radio” J. Tuwim (Świetlica Kamnica)

Kat. III

  1. Zuzanna Borowska – „Nic dwa razy” W. Szymborska (SP 3 Miastko)
  2. Oliwia Ćwiklińska – „Zielony wiersz” W. Broniewski (SP 2 Miastko)
  3. Ewelina Ganżumow – „Niepewność” A. Mickiewicz (Świetlica Świerzenko)
  4. Karolina Skwierawska – „Sprawiedliwość” ks. J. Twardowski (SP 2 Miastko)
  5. Sara Szatlak – „Poezja” W. Broniewski (SP 2 Miastko)

Eliminacje Gminne odbedą się 10 maja o godz.10:00 w Świetlicy MGOK Miastko przy ul. Bolesława Chrobrego 6b.