Dzieciom w Trzcinnie 2019-06-15 00:00:00        

W niedzielę 9.06.2019 r. na placu


rekreacyjnym w Trzcinnie odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Jak co roku na dzieci czekało wiele atrakcji. Była dmuchana zjeżdżalnia, stoisko z zabawkami, bańki mydlane, każde dziecko które przebywało na placu otrzymało karnet na: napój, loda, wafelka, watę cukrową, kiełbaskę z grila. 

Przeprowadzono również wiele konkurencji sportowych z nagrodami w różnych kategoriach wiekowych, jednak najwięcej emocji wzbudziły konkurencje dla dzieci z rodzicami. Gościliśmy również OSP z Dretynia - dzieci zapoznały się z wyposażeniem wozu strażackiego, a dodatkową atrakcją była kurtyna wodna przygotowana przez strażaków przy której dzieci dosłownie szalały. W tym szczególnym dniu nie zabrakło motocyklistów z Miasteckiego Stowarzyszenia Motocyklowego GRYF, którzy przyjechali z prezentami dla dzieci. Każde dziecko które było na placu otrzymało upominek od motocyklistów, a dodatkowo odbyło się losowanie tableta. Szczęśliwym dzieckiem jest Szymon Orłowski. Odważne dzieci mogły skożystać z przejażdżki motocyklami . Tradycyjnie odbył się też mecz w dwa ognie ( motocykliści - dzieci ). Nieważny wynik, liczyła się zabawa.

Przez pięć godzin przy pięknej pogodzie, wspaniałej atmosferze i muzyce dzieci i dorośli również z innych miejscowości doskonale się bawili co widać w załączonych zdjęciach.

Składam serdeczne podziękowania sponsorom tej imprezy : PSS SPÓJNIA w Miastku i Anicie Sumińskiej, oraz wszystkim ,którzy byli zaangażowani w zorganizowaniu i przeprowadzeniu tej imprezy.

Organizatorami tego festynu byli: Rada Sołecka, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Trzcinno przy współpracy z animatorem kultury MGOK w Miastku.

Pozdrawiam - TS