Zebranie MTG Miastko 2019-09-22 00:00:00        

Nadzwyczajne zebranie...


Szanowni Państwo z wielką radością informuję, że projekt fotowoltaiczny realizowany w partnerstwie z Gminą Miastko i MTG otrzymał dofinansowanie w ramach  Regionalnego Programu Operacyjnego dla Woj. Pomorskiego w kwocie ok. 9 mln. zł. Dofinansowanie obejmuje 259 instalacji PV dla indywidualnych gospodarstw domowych oraz 16 pomp ciepła i osiem instalacji dla budynków użyteczności publicznej. Poziom dopłat 82,6% do każdej z instalacji. Co oznacza że każdy beneficjent z własnej kieszeni wyłoży ok. 20% środków własnych.

Informuję, że 02 pażdziernika 2019 r. w sali kinowej MGOK Miastko o godz. 17.00

odbędzie się Nadzwyczajne Zebranie Członków i sympatyków MTG a w szczególności uczestników Programu, na którym Zarząd przedstawi plan na realizację projektu oraz przekaże każdemu beneficjentowi kosztorys wykonawczy wraz z kwotą wkładu własnego który trzeba będzie uzupełnić (uwzględniając wcześniejszą 1 tysiąc złotową zaliczkę) na wskazane konto do dnia 12-pażdziernika 2019 r. Jest to o tyle istotne, że do 15-10-2019 roku musimy przedstawić dla Urzędu Marszałkowskiego dokument potwierdzający zebranie wkładu własnego na realizację projektu. 

   Za pomoc w przekazaniu informacji w lokalnych Mediach Publicznych w imieniu Zarządu MTG i uczestników projektu bardzo serdecznie Dziękujemy.

 

Aleksander Szopa

Prezes Zarządu MTG