Seanse filmowe 2019-11-07 09:28:27        

Zapraszamy 12 listopada


godz.16:00: - O Yeti!

Reż. Jill Culton, Prod. Chiny/USA 2019, 92 min

Przed nami niezwykła przygoda – wprost z tłocznych ulic Szanghaju trafimy w zapierające dech w piersiach krajobrazy Himalajów. Kiedy nastolatka Yi spotyka młodego Yeti na dachu apartamentowca, w którym mieszka, ona i jej psotni przyjaciele – Jin i Peng – nadają mu imię "Everest" i organizują niezwykłą wyprawę, aby magiczne stworzenie wróciło do swej rodziny, mieszkającej w najwyższym punkcie Ziemi. Każdy krok tej wyprawy śledzi jednak Burnish, sprytny milioner, który marzy o schwytaniu Yeti, oraz dr Zara, która pragnie, by Everest wrócił do domu.

 

godz.18:00 - Był sobie pies 2

Reż. Gail Mancuso, Wyk. Josh Gad, Dennis Quaid, Kathryn Prescott, Marg Helgenberger, Prod. USA 2019, 108 min

Bailey dostaje od swojego ukochanego Ethana nowy cel: ma opiekować się jego wnuczką – CJ. Z biegiem czasu dziewczynka dorasta i wyzwania dla psa stają się coraz większe.

 

godz.20:15 - Ukryta gra

Reż. Łukasz Kośmicki, Wyk. Bill Pullman, Lotte Verbeek, James Bloor, Robert Więckiewicz, Prod.  Polska 2019, 95 min

Lata 60., amerykański sen zamienia się w koszmar, radzieckie wojska płyną w stronę Kuby, Chruszczow grozi atakiem nuklearnym. Napięcie między USA a ZSRR sięga zenitu. W Warszawie do szachowej rozgrywki przygotowuje się dwóch graczy: Amerykanin i Rosjanin. Nie będzie to zwykły mecz. Co wydarzy się podczas tego spotkania? Kto okaże się prawdziwym zwycięzcą? Jedno jest pewne: Joshua Mansky  rozegra pojedynek, w którym stawką jest ratowanie ludzkości przed nuklearną zagładą.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży na stronie: zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety