Ferie w Trzcinnie 2020-01-30 05:31:01        

Pierwszy tydzień


Pierwszy tydzień ferii zimowych w tym roku rozpoczęliśmy zabawą choinkową, która odbyła się w sobotnie popołudnie 11.01. Wesołą zabawę dzieci i rodziców przerwała wizyta długo oczekiwanego Mikołaja, który w tym roku miał bardzo dużo pracy, bo do rozdania miał 65 paczek.

W niedzielę Wiktoria, Martyna i Dominika wystąpiły w 28 Finale WOŚP w MGOK w Miastku. Dziewczynki te uczęszczają na zajęcia klubu piosenki, które odbywają się w MGOK, a prowadzi je p. M Hasulak.

Od poniedziałku zajęcia świetlicowe odbywały się zgodnie z planem, który został ustalony z MGOK w Miastku, a rozpoczęliśmy je od wspólnego pieczenia gofrów.

Wraz z grupą dzieci wybraliśmy się do świetlicy wiejskiej w Wałdowie gdzie mieliśmy okazję obejrzeć teatrzyk "Renifer Niko ratuje święta ".

Odwiedziliśmy też świetlicę w Słosinku, gdzie mieliśmy okazję uczestniczyć w wspaniałych warsztatach cyrkowych. Ponadto w naszej świetlicy odbyły się zajęcia plastyczne pn. zimowy obrazek, mini konkurs na najładniejszą laurkę dla babci i dziadka, oraz ulubione przez dzieci karaoke.