Turniej piłkarski 2015-08-08 06:30:50        

Miastko. W piątek 7 sierpnia 2015 roku na stadionie w Miastku odbył się turniej pilkarski pod nazwą "Wakacje z piłką nożną".


 Organizatorami turnieju były zarządy osiedli nr 4 i "Północ". Skwar i nieznośna duchota dawała się we znaki, ale turniej przebiegł sprawnie i co bardzo ważne, organizatorzy zdążyli przed szczytem słonecznej spiekoty. W turnieju, w trzech kategoriach wiekowych, wzięło udział 9 drużyn, w tym w dwóch kategoriach, drużyny reprezentujące MGOK Miastko - w kat.II i III prowadzone przez państwo Jaworów: Krystynę i Dariusza - serdeczne dzięki. Ale najważniejsze są wyniki, i tak:

Kat. I

1. Gang Albanii 

2. Średniacy

Kat. II

1. FC Grotto

2. MGOK Miastko

3. Mieszańcy

4. FC Miastko

Kat. III

1. Kapciuchy

2. Murzyn i Przyjaciele

3. MGOK Miastko

Organizatorzy nagrodzili najlepsze zespoły medalami i nagrodami (piłki, rakiety do badmintona, blokady rowerowe), kt,ore w asyście przewodniczących zarządów osiedli pana Marka Milewskiego i Marka Klepczarka wręczał przewodniczący Rady Miejskiej w Miastku pan Jan Basara. Dla wszystkich były kiełbaski i bułeczka oraz obowiązkowe picie, dużo picia. I my tam byliśmy jako nagłośnienie służyliśmy organizacyjnie.

Jeszcze kilka fotek Darka Jawora (więcej w galerii)