Konkurs fotograficzny 2015-10-30 05:54:45        

Finał konkursu fotograficznego pt. "Jeziora i rzeki Pojezierza Bytowskiego w obiektywie" odbył się 29 października 2015 r. 


W siedzibie Centrum Edukacji i Promocji w Łupawsku dm. Czarna Dąbrówka wręczono nagrody laureatom i zaprezentowano wystawę pokonkursową. Organizatorem konkursu była Lokalna Grupa Rybacka Pojezierze Bytowskie. O szczegółach i pełne wyniki zaprezentujemy po oficjalnym komunikacie, natomiast chcielibyśmy poinformować, iż wśród laureatów mieliśmy dwoje naszych reprezentantów: Aleksandrę Wolską z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Miastku (świetlica wiejska w Świerzenku) oraz Karolinę Szczepaniak z Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych w Łodzierzy (Świetlica wiejska w Miłocicach). 

Ola Wolska otrzymała pierwszą nagrodę z kategorii gimnazjalistów za fotogram pt. "Jezioro Bobięcińskie Wielkie" - Lenovo TAB 2 A Series zostanie doręczony do jej rąk. Natomiast w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie otrzyamała Karolina Szczepaniak za fotogram pt. "Jezioro Średnie w Wołczy Małej" - Elektroniczna ramka do zdjęć Hama, także zostanie wręczona do jej rąk.

Przypomnijmy, iż przeprowadziliśmy konkurs internetowy, w którym spośród wysłanych zdjęć na konkurs można było wybrać Waszym zdaniem najpiękniejszą fotką. Oprócz fotek Karoliny Szczepaniak, Aleksandry Wolskiej, zostały tam zaprezentowane prace Sary Budziewskiej z ZSOiT Miastko (Świetlica wiejska w Chlebowie) i Anny Stadnik z Zespołu Szkół w Dretyniu (Świetlica wiejska w Trzcinnie).

W konkursie wygrała Karolina Szczepaniak, a tuż za nią była Ola Wolska. Zatem gusty naszych fejsowych przyjaciół pokrywają się z decyzją komisji konkursowej.

Z gminy Miastko jeszcze dwoje uczestników konkursu zostało jego laureatami. Byli nimi uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Tursku, Lidia Cygan-Piekarska - tytuł pracy „Zimowe wodne lustro” II miejsce w kategorii gimnazjów oraz Rosiak Katarzyna tytuł pracy „Zimowy potok” wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu.

Naszym laureatkom życzę sukcesów, a pozostałych zachęcam do udziału w konkursach.

Protokół komisji konkursowej