Finał ferii 2016-02-28 07:32:28        

Przez dwa tygodnie dzieci i młodzież brały udział w zajęciach w świetlicach...


wiejskich i w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Miastku. Przyszła pora na podsumowanie i wspólne spotkanie. W sobotę 27 lutego o godz.12.00 odbył się koncert połączony z wręczeniem pucharów, medali i nagród. W koncercie wziął udział Burmistrz Miastka Roman Ramion, Przewodnicząca MGKRPA Urszula Zając oraz Przewodnicząca Komisji ROW Rady Miejskiej w Miastku Teresa Lipka.

W koncercie wystąpili: Trio ze Słosinka Jassica, Marysia i Nikola, Michasia Biernacka z Trzcinna, Grzegorz Jarocki z Chlebowa, Duet taneczny z Piaszczyny, grupa teatralna z Okunina, Arleta Hebel i Aleksandra Wolska ze Świerzenka, Zosia Pieniążek i Łukasz Szczrey Brylowski z Miłocic, kwartet wokalny z Żabna oraz zespół teatralny z Dretynia.

Dekorację do finałowego koncertu przygotowała pani Marzanna Kowalczyk z grupą młodych artystów, których podczas koncertu uhonorowano dyplomami.

Serdecznie dziękujemy animatorkom kultury: E. Budziewskiej, E. Sieńko, W. Gajewskiej, M. Szczepaniak, M. Kozłowskiej, E. Tandeckiej, B. Pontus, T. Stadnik, D. Wolskiej, K. Bocyk i K. Szajner.

Nagłośnienie i fotki: B. Lisiecki i J. Szabla. Prowdził: J. Gawroński.