Koncert dla Pań 2016-03-11 05:37:00        

Dokładnie 6 marca o godzinie 16.00 w naszej świetlicy odbył się Dzień Kobiet 


Pani Sołtys Teresa Lipka rozpoczęła część artystyczną, a chłopcy (Cezary Lachowski i Bartosz Pieniążek) wręczyli każdej kobiecie różę.  Zosia Pieniążek zaśpiewała piosenkę ,,Dla mamy''. Następnie  młodsza ekipa Łobuzów Sołtysa przedstawiła scenkę "Bezząbka" humory dopsywały wszystkim, a debiutujący młody Kuba Niedźwiedź Niedźwiedzki i znany Łuszasz SzczeRy Brylowski, przenieśli wszystkich, w klimaty rapu i własnych rymów. Tutaj miałam zaszczyt wystąpić w refrenie wspólnie z Łukaszem Brylowskim, niestety bez  Kacpra KresKi Krajewskiego, ponieważ  zachorował.
Nasza artystka Ewelina Zalewska pokazała swoje zdolności wokalne i zagrał Zespół Akordeonistów prowadzony przez Pana Z.Bilińskiego z MGOK Miastko, no i tutaj był bis, ponieważ bardzo się wszystkim podobało.
Dzięki Pani Sołtys i Radzie Sołeckiej mogliśmy miło spędzić niedzielne popołudnie przy kawce i herbatce oraz słodkościach.
Nasze Panie upiekły pyszne ciasta i rogaliki,za co bardzo dziękujemy. Młodzież czyli starsza grupa ,"Łobuzów Sołtysa" zagrała scenkę ,,Sąd'' wkręcając do zabawy jedną z zaproszonych Pań.
Odbył się konkurs ,,Obieranie ziemniaków na czas'', tutaj wygrała Pani Renata, pokonując cztery  koleżanki.Pani Sołtys wręczyła nagrody dla wszystkich Pań biorących udział w konkursie.

Dziękuję MGOK Miastko nagłośnienie naszej imprezy, dziękuję Panu Zbigniewowi Bilińskiemu oraz Zespołowi Akordeonistów za tak udany występ, dziękuję Paniom które upiekły pyszne ciasta i rogaliki,Radzie Sołeckiej i Pani Sołtys Teresie Lipka za zorganizowanie naszej imprezy.
Dziękuję dzieciom i młodzieży za przygotowanie programu artystycznego,oraz wszystkim,którzy pomogli w organizacji tego fajnego popołudnia. Do następnego!