Dla Pań w Wałdowie 2016-03-14 05:54:10        

W sobotnie popołudnie w świetlicy w Wałdowie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet.


Ogromne zaangażowanie naszej młodzieży w przygotowanie tej imprezy odniosło sukces-dodajmy, że nie pierwszy raz! Była kawka i herbatka,były ciasta... a że u nas są fajne kobitki - to miłym zaskoczeniem dla wszystkich był duży TORT, przygotowany przez p.Krystynę P.!
 Przedstawiono 3 skecze w których udział wzięli: Milena i Damian - "Perypetie małżeńskie", Anna i Grażyna -"W pociągu", Diana i Tomek- "Problemy kobiece". Przedstawienie urozmaicił super występ wokalno-taneczny "Piękni i znani" czyli Tomek i Michał.  Natomiast Julka i Pati zaśpiewały nam dwie piosenki. Nad oprawą muzyczną czuwał Rafał,a spotkanie prowadziła Pani Sołtys-Anna Palińska. Prezes i Naczelnik OSP Wałdowo, wręczył każdej Pani kwiatka. Po części artystycznej przeprowadzono 3  zabawne
konkursy . W pierwszej konkurencji-tarkowaniu jabłek, udział wzięły dwie Marzeny, a wygrała.... oczywiście Marzena! Kolejną zabawą dla czterech Pań, było przygotowanie portretu swojego męża. Był sporo śmiechu, ale Panie wykonały piękne prace! W ostatniej zabawie - czyli degustacji- nasze Panie wykazały się bardzo dobrym zmysłem smaku- widać to na zdjęciach!
Podziękowania za super współpracę dla naszej młodzieży,w szczególności dla Diany! Kobietki - tort i ciasta były super! Dziękujemy wszystkim za przybycie na to spotkanie!
Pozdrawiam
Anna Palińska