Festyn w Trzcinnie 2016-06-06 16:10:25        

W sobotę 4.06.2016 r. na placu rekreacyjno-sportowym w  Trzcinnie


odbył się festyn z okazji DNIA DZIECKA. Rada Sołecka wspólnie z Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Trzcinno przygotowała wiele atrakcji dla dzieci. 
W tym roku gościliśmy:

- PRACOWNIKÓW POLICJI - dzieci chętnie wsiadały do radiowozu i go oglądały;
- OSP ŻABNO - dzieci zapoznały się z wyposażeniem wozu strażackiego, a chętne mogły skożystać z przejażdżki tym samochodem;
- PRACOWNIKÓW  NADLEŚNICTWA DRETYŃ - dzieci mogły wziąść udział w strącaniu "lizaka" wodą;
- MIASTECKĄ GRUPĘ  MOTOCYKLOWĄ - była to największa niespodzianka tej imprezy. Zarówno dzieci jak i dorośli byli pod wrażeniem wjazdu motocyklistów do naszej miejscowości. Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem oglądali motocykle, a odważne dzieci korzystały z przejażdżki.Oprócz tego motocykliści przywieźli słodycze i gadżety, które zostały rozdane dzieciom.
Przeprowadzono również wiele konkurencji sportowych z nagrodami w różnych kategoriach wiekowych:- najmłodsi do kl. '0', - kl.I-III, - kl. IV-VI,-gimnazjum i konkurencje dla rodziców z dziećmi, w których dzieci bardzo chętnie brały udział. Jednak najwięcej emocji wzbudziły konkurencje dla rodziców i dzieci.Ponadto przez cały czas dzieci mogły  korzystać z dmuchanych zjeżdżalni, bawić się w kulkach, a w przerwie między zabawami mogły posilić się pyszna kiełbaską z grila Każde dziecko, które przebywało na placu otrzymało karnet na ;napój ,loda, cukierki, batonik. i kiełbaskę z grila.
Przez pięć godzin przy pięknej pogodzie, wspaniałej atmosferze i muzyce dzieci i dorośli również z innych miejscowości doskonale bawili się co widać na załączonych zdjęciach.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy byli zaangażowani w zorganizowaniu jak i przeprowadzeniu tej imprezy, oraz sponsorom.
Pozdrawiam - T. S