Wielkie wędkowanie 2016-06-10 18:45:50        

Pogoda nie sprzyjała wędkowaniu, ale co znaczy samozaparcie...


i chęć wspólnego spędzenia czasu. Już po raz ósmy, 10 czerwca br. o godz.10.00, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miastku zorganizował "Dzień z wędką", w którym wzieli udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bytowie, Środowiskowego Domu Samopomocy w Miastku i zaproszeni goście, podopieczni MGOPSu.

Głównym punktem programu było oczywiście wędkowanie pod profesjonalnym "okiem" wędkarzy stowarzyszonych w Kole Polskiego Związku Wędkarskiego "Karaś" w Miastku. Przy takiej pogodzie, duży wiatr i chłód, najlepsza zawodniczka złapała pięć ryb, przez półtorej godziny zawodów, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Po połowach była zabawa, śpiewanie, tańce, rzuty kapciem do Miasteckiego Rekina, wielkie wyścigi ślimaków. Uczestnicy konkursów otrzymali nagrody, dyplomy, a wędkarze także puchary.

Imprezę organizował MGOPS w Miastku przy współpracy z ŚDS Miastko, Kołem PZW "Karaś" w Miastku, MGOK Miastko oraz przy finansowym wsparciu Miejsko-Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

I jeszcze kilka fotek.