Mini siatkówka 2016-07-06 19:06:13        

W ostatni weekend w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Miastku 


odbył się turniej mini piłki siatkowej dziewcząt o Puchar Starosty Bytowskiego. W turnieju brało udział osiem zespołów. Drużyny rywalizowały w kategorii czwórek na dwóch boiskach przez dwa dni. System gier opierał się na rywalizacji drużyn każdy z każdym do dwóch wygranych setów.

Po dwóch dniach rywalizacji pierwsze miejsce zajęła drużyna Miastko I, drugie miejsce Miastko V, trzecie miejsce Miastko III. Każda uczestniczka turnieju otrzymała koszulkę pamiątkową. Każda drużyna otrzymała puchar Starosty Bytowskiego. W turnieju rywalizowało 54 zawodniczki.

Organizatorami byli Uczniowski Klub Sportowy ,,MORENA”(Waldemar Żurawik, Joanna Kozłowska i Łukasz Jędraszko). W trakcie turnieju mieliśmy strefę kibica, kibicując naszym piłkarzom.

Zwycięska drużyna:

Natalia Pliskowska, Katarzyna Śniegulska, Monika Petrończak, Klaudia Łopacka.

Na wakacje klub w lipcu wyjeżdża rowerami na kilkudniowy rozruch do Bobięcina. Zajęcia w wodzie, żaglówki, wycieczki rowerowe i turnieje piłki plażowej. W sierpniu klub wyjeżdża na obóz sportowy do Połczyna Zdrój na 10 dni. W drugiej połowie sierpnia wyjeżdżamy na pięć dni do Bad Fallingbostel.